Strona 16 z 77 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 765

Wątek: kurs dolara

  1. #151
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jest zarejestrowany na Wyspie Man należącej chyba do Angli... Nie wiem czy jest amerykański. A nawet jeśli - opłaca im się. Pomyśl ile by kasy zarabiali na samym trzymaniu jej w euro!! Jak kiedyś złoty był słaby to niektóre firmy w Polsce robiły kontrakty za $.

  2. #152
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Wyspa Man należy do Wielkiej Brytanii. PS jest to room na którym w większości grają amerykanie dlatego określiłem go jako amerykański

  3. #153
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    No to postaw sie na miejscu Amerykanina. Co byś wolał? Trzymać kase w swojej walucie gdy widzisz, że inne cały czas rosną czy przerzucić ją na inną walutę i tym samym zarabiać podobnie jak na procencie w banku? Bo ja to drugie. Jak kiedyś dolar cały czas rósł w stosunku do zł to czasem ludzie trzymali dolary bo te z czasem zyskiwały na wartości.
    I nie wiem czy rzeczywiście Amerykanów jest znacznie więcej niż Europejczyków na PS.

  4. #154
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Typowy Amerykanin za huja nie zmieni ci waluty na żadną inną dla nich liczy się tylko wielka hameryka a reszta to kraje 3 świata

  5. #155
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    adam amerykanie maja w dupie ile ich waluta jest warta bo dopoki jej nie zamieniaja na inne waluty to nie odczuwaja tego no a zamieniac na € przy kazdej wyplacie/wplacie placili by za przewalutowanie prowizje

  6. #156
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    A skąd ty to Sebkrol wiesz? Znasz jakichś Amerykanów? Przecież choćby towary idące z za granicy są dla nich droższe. Np jak chce sobie taki kupić Merola czy Lexusa to musi więcej bulnąć
    Poza tym:
    1. Załóżmy że Amerykanin wpłaca sobie 2000$ do pokerroomu gdzie jest Euro. Gra sobie przez rok i zakładając że z samego grania jest na 0 to ma... np. 2300$ Bo dolar w tym czasie spadł. Z drugiej strony są prowizje przy transakcjach ale myśle że nie straci na tym.
    2. Ja tam myśle że oni częściej wymieniają kasę na inne waluty niż my Choćby dlatego że ich stać na wyjazdy po całym świecie. Nie to co u nas że jak ktoś wyjeżdza to głównie do Angli na zmywak
    3. PS jest w Europie wiec niech sie qrwa nie uzależnia od USA i ich słabej waluty niezależnie od tego co sie Amerykanom podoba a co nie!! Wystarczy że polski rząd na każdym kroku liże Ameryce d...

    Myśle że dałoby się coś załatwić gdyby sporo osób zaczęło maile pisać do PS (czy innych firm). Zresztą może być np wybór jednej z 2 czy trzech walut w jakich trzymamy kasę. U bukmacherów można wybierać z kilku/kilkunastu. I tylko na czas gry zamieniałoby się na $ (podobnie jest na Paradise). I wszyscy zadowoleni (od przywiązanych do swej waluty Amerykanów, po wkurzonych obecną sytuacją Polaków)

  7. #157
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Przeciętny Amerykanin nie rusza dupy poza swoje miasto swój stan a na wakacje to oni po kraju jeżdżą.
    A zagranice to mały odsetek wyjeżdża.

  8. #158
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    za granicę czyli do Kanady w interesach

  9. #159
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    bo dopoki jej nie zamieniaja na inne waluty to nie odczuwaja tego
    Moja siostra która kilka lat temu wyszła za Amerykańca i mieszka w LA twierdzi że odczuwają. Ceny powoli rosną. A Stany nie istnieją przecieź w próżni - np. amerykański spożywacz browaru być może wolałby pić europejskie piwko zamiast amerykańskich cienkuszy, a amerykański wielbiciel automobili wolałby jeździec mercedesem a nie cadillakiem.

    jdx

  10. #160
    Po paru pobytach w stanach twierdzę, ze przeciętny Amerykanin "gardzi" europejskimi furami

    To taka mała dygresja apropo samochodów.

    I przecieętny Amerykanin pijacy BUD LIGHT ,także olewa inne gatunki piw.

    Ps. A Leksusa kupi w salonie za $ taniej niź w europie.

    pozdrawiam

    Ps2. Ale fakt, ze powoli odczuwają rosnące ceny, ale dla Amerykanian zmienić $ na Euro...coś nie wydaje mi się.
    Ostatnio edytowane przez ciemako ; 01-03-2008 o 22:30