Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75
  1. #1
    Witam,

    Prosimy o umieszczanie wszelkich pytań, uwag, sugestii w tym wątku.
    Mam nadzieję, że znacznie usprawni to naszą komunikacje, a może i wspólnie wymyślimy jakąś nową ciekawą promocje.

    Jednocześnie wszelkie problemy proszę zgłaszać do supportu:
    Everest Poker - Everest Poker jest najlepszym online pokojem do gry w pokera dla Europejskich oraz Azjatyckich wysokich zakładów oraz dla darmowych gier w pokera
    Ostatnio edytowane przez EverestPoker.com.pl ; 18-11-2008 o 18:47

  2. #2
    Ja juz pytalem ale odpowiedzi nie otrzymalem.

    Sa juz jakies konkretne informacje na temat sklepu?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ja mam propozycję - na temat notatek o graczach - żeby zrobić notatkę o graczu należy na niego kliknąć prawym, wybrać "player notes" i wpisać. Okej, z tym że żeby później przeczytać tą notatkę trzeba robić to samo. Fajnie by było jakby notatki wyświetlały się po kliknięciu na gracza lub na tą karteczkę przy jego nicku lewym przyciskiem myszki, a znikały po kliknięciu w inne miejsce.

  4. #4
    Dobrze by było poprawić poziom tłumaczenia na jezyk polski, bo kiedy ostatnio do was zaglądałem to zarówno na stronie jak i w programie było tragicznie pod tym względem.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    ja mam dwie sugestie:

    1. Zmniejszyć rozmiar stołu tak żeby w rozdzielczości 1024x768 wchodziły cztery stoły (tak jak w sieci ipoker).

    2. Chętnie bym dowiedział się czegoś na temat sklepu (tak jak kolega powyżej). Najchętniej chciałbym dostać informację o tym jak miałyby się ewentualne produkty do punktów summit, które jak mniemam byłyby walutą wymienną na towar w sklepie.


    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Nie wiem czy tak się dzieje tylko u mnie, ale zaczyna mnie to denerwować. Od 2-3 dni po włączeniu 4 stołów mam zużycie procesora w granicach 90%, efektem czego wszystko muli na maxa, często wywala mnie na sitouta.
    Wina mojego kompa czy coś nie tak z softem?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    To moze tutaj sie dowiem.
    Co z tym przejsciem na €? Bedzie czy nie bedzie?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Od 2-3 dni po włączeniu 4 stołów mam zużycie procesora w granicach 90%, efektem czego wszystko muli na maxa, często wywala mnie na sitouta.
    Ja też zauważyłem zadziwiająco wysokie zużycie proca przy czterech stołach.

  9. #9
    My sobie tutaj mozemy pisac, a odpowiedzi cos nie ma...

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Ja również jestem zainteresowany wiadomościami na temat sklepu - kiedy planowany jest jego start i jaki asortyment będzie w nim dostępny?

    edit: chciałbym zwrócić się z prośbą o obniżenie progu do wypłaty kartą kredytową - najlepiej do 10USD, tak jak to ma miejsce w przypadku innych metod.
    Ostatnio edytowane przez Ugonio ; 18-02-2008 o 15:03