Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ilość rake

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Generalnie nie grywam wiele na Paradise, dlatego mam do stałych graczy pytanie: są turnieje, w których trzeba wyrobić ileś tam rake dziennie/tygodniowo itp. Da się jakoś na bieżąco sprawdzać ilość wyrobionego rake?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ta tato,

    http://www.sportingbetinfo.com/pl/index.php

    1 pkt to 10E rake.

  3. #3
    jesli chodzi ci o rakedhandsy na paradies to najlepszy sposob na sprawdzenie ilosc tych rozdan to rejestracja do jednego z tych turkow a najlepiej do tego za 150E i jezeli cie zarejestruje masz juz wystarczajaca ilesc rake a jak nie to ci pokaze ile potrzebujesz rake na wstep i ile masz aktualnie wtedy wystarczy tylko dograc brakujaca ilosc

    powodzenia i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 10-02-2008 o 15:50 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta

    a ta odpowiedz dotyczy punktów lojalnosciowych (chyba tylko)

    jak je podzielic na raked handsy to nie mam pojęcia

    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Dzięki. Szkoda, że nie da się tego sprawdzać na daną sekundę,
    siedząc przy stoliku i kontrolować progresję obok w okienku...

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    rake mozna sobie latwo sprawdzic po liczniku punktow FPP. Kazde 4 pkt to 1 euro rake'a. Punkty doliczają sie jak zamykasz stolik

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Mario81 Zobacz posta
    jesli chodzi ci o rakedhandsy na paradies to najlepszy sposob na sprawdzenie ilosc tych rozdan to rejestracja do jednego z tych turkow a najlepiej do tego za 150E i jezeli cie zarejestruje masz juz wystarczajaca ilesc rake a jak nie to ci pokaze ile potrzebujesz rake na wstep i ile masz aktualnie wtedy wystarczy tylko dograc brakujaca ilosc

    powodzenia i pozdrawiam
    Właśnie dokładnie tak robiłem

    pozdrawiam