Strona 34 z 37 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 367
  1. #331
    Chmielu wysłałem Ci PW - sprawdź okey?

  2. #332
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Gratulacje dla Romana za mastersa !!! Nie kupuj sobie tego aparatu tylko wchodz grubiej na cashowki

  3. #333
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    dziękować dziękować
    na kaszówki bedzie z automatów :P

  4. #334
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    usunięto
    Ostatnio edytowane przez roman ; 05-02-2008 o 08:30

  5. #335
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    usunięto
    Ostatnio edytowane przez roman ; 05-02-2008 o 08:29

  6. #336
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Freezout to brzmi pieknie A moze by tak zmienic nazwe turnieju coby odroznial sie sezon I od II nie tylko struktura.

    Pozdro

  7. #337
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    jasne, że pięknie. bedzie mniej głupich zagrań .
    jeśli są propozycje co do zmiany nazwy, to walcie

  8. #338
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    Drogi Chmielu i Romanie!
    Od zawsze uważałem że poker jest grą gentlemanów a wasze zachowanie wskazuje za to, że gramy w inne gry. Wasze podejście z gentlemańskim zachowaniem nie ma to nic wspólnego. Cieszę się, że zdejmujecie z moich i Patryka barków odpowiedzialność za prowadzenie Ligi, ale powinniście włożyć w to trochę więcej pracy niż tylko „Kopiuj- Wklej” i zmianę imienia i nazwiska na swoje. Napracowałem się nad tym regulaminem wiele godzin i już wcześniej dostawałem pytania na privie czy może on zostać wykorzystany przez kogoś na innej stronie. Nie sądzę że na zapytanie mnie o zdanie nie mieliście czasu, raczej stawiał bym na brak taktu a może i odwagi choć dziwi mnie że pytali mnie o to obcy ludzie a nie zrobili tego koledzy z którymi siadam do stolika. Na pewno zgodził bym się , tak jak zgadzałem się wcześniej, na wykorzystanie tego regulaminu , a w takiej sytuacji jestem zmuszony uprzejmie poprosić was o jego wykasowanie i napisanie swojego regulaminu co pozwoli wam docenić pracę innych osób którą udało wam się perfekcyjnie skopiować co świadczy o waszej znajomości programu Microsoft Word czego z całego serca gratuluję. Pozdrawiam i życzę udanego prowadzenia Ligi.

  9. #339
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    No to nowy sezon ruszyl z buta buahahahah

  10. #340
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    29
    Czesc

    1. Z wczesniejszych postów wywnioskowałem ze Mastersa wygrał Roman - gratulacje!
    2. Może ktoś by napisał jakie były kompletne wyniki Mastersa
    3. Czy nie uważacie że za duży jest podział buy in na wpisowe i masters (25 zł - 15 zł)? czy nie lepiej zrobic 30 zł - 10 zł?
    4. Masters - trochę wg mnie jest niejasna ilość uczestników w Mastersie? Ostatnio na turniejach startowalo nas 9 - 10, mysle że bedzie nas 12 - 14 graczy czyli w Mastersie będzie 6? a co będzie jak w kilku turniejach będzie startowało 15 - 16 zawodników ? w Mastersie 8?
    Moja propozycja: ustalamy Masters na 8 zawodników - 3 płatne (bez wzgledu na ilośc osób w turniejach)

    Jezeli mozna to poddaje pkt 3 i 4 do dyskusji, chyba ze juz te punkty są niezmienialne.

    Pozdrawiam