Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73
  1. #41
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A czy na pewno możemy stuprocentowo stwierdzić, że ma QcJc? Równie dobrze mógłby mieć QJo albo QsJs...
    No jasne że nie, ale zakładając że ma dowolna kombinację QJ, nadal jest faworytem ponad 51:49, a to oznacza, że sprawdzenia beta za około 2kBB jest nieopłacalne. Ale przeciwnik grał z UTG i QJo to jest IMO zbyt loose jak na takiego nita. Ponadto gdyby drawował do flusha lub fulla, to po takim sucker raise pewnie dałby call ponieważ miał do tego wystarczające pot odds, a do tego jeszcze sporo kasy zostało w stackach. Dlatego ja obstawiałbym przeciwnika na QsJs lub QcJc.

    jdx

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Przepraszam Cię bardzo cooler to jest gdy mam 77 na flopie 279 i koleś 99 pokazuje. Jeśli mam nutsowego strita i rzucam all ina a koleś ma seta i dostaje fulla na river to jest to bad beat. Sam się naucz podstaw a potem mnie poprawiaj!
    Ty ziomuś nadal nie kumasz. Po pierwsze nie chodzi o cooler dla rzucającego allina tyklo dla callującego z nutsem.

    Chodzi o ręke QcJc u pushującego. To nie jest badbeat. Oboje macie monstera, ale on ma dodatkowy draw.

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No jasne że nie, ale zakładając że ma dowolna kombinację QJ, nadal jest faworytem ponad 51:49, a to oznacza, że sprawdzenia beta za około 2kBB jest nieopłacalne.
    I to by było na tyle w tym temacie. Ale callujcie miliony ...

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Peri a kiedy miałeś ostatnio na stole 2kBB ?
    To takie teoretyzowanie akademickie, w rzeczywistości nie zrzucisz tego nigdy i tyle w tym temacie.

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Lol, a niby dlaczego przeciwnik tutaj nie może mieć seta? Peri, zakładasz wątek, a później jedziesz wszystkich, którzy uważają Twój pomysł za śmieszny, to po co to wszystko? Graj sobie jak chcesz, pasuj QJ na nl25, bo przeciwnik na pewno musi mieć QJ w tym konkretnym kolorze i nie ma sensu ryzykować splita skoro ma 20% na wygraną.

    edit:

    1,628 games 0.005 secs 325,600 games/sec

    Board: 9c 3h 8c Ts
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 79.638% 67.75% 11.89% 1103 193.50 { QhJd }
    Hand 1: 20.362% 08.48% 11.89% 138 193.50 { TT-88, 33, QJs, 76s, QJo, 76o }
    Może teraz zrozumiesz, dlaczego to jest śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 30-01-2008 o 08:05

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Peri to Ty nadal nie rozumiesz przegranie QJ vs QJ to jest bad beat.

  7. #47
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    Peri a kiedy miałeś ostatnio na stole 2kBB ?
    To takie teoretyzowanie akademickie, w rzeczywistości nie zrzucisz tego nigdy i tyle w tym temacie.
    Mało tego - nie tylko Peri musiałby mieć te 2kBB ale również jego przeciwnik. Rozważania na poziomie czystej abstrakcji. Bocznica, EOT.

  8. #48
    jak dla mnie easy fold buhahahaha JDX wymądrzasz sie jak zwykle swoja zakutom pała,wyjezdrzasz z jakimiś chorymi obliczeniami(musisz blysnąć zwoja wiedza),a po zatym i tak reke daje uciąc że jak byś w tej sytuacji to byś tego nie foldnoł,tylko zgrywasz zakutom pałe,też tak myśle że foldowanie takiej reki,na takim stole,na stawkach 25NL jest EV+ buh
    Ostatnio edytowane przez HeadHunterzz ; 30-01-2008 o 09:26

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    HeadHunterzz przegiales, dla Ciebie zostaje tylko PiS.
    JDX bardzo fajnie tłumaczy jak liczyć czasem bardzo skomplikowane rzeczy, które pomagają w podjęciu decyzji, obrażanie go za to to moim zdaniem szczyt chamstwa.

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Zbyt cięzkie do skumania to dla ciebie.

    Kto mówi o zrzucaniu przy 2BI? Napisałem, że easy call tutaj (zresztą może nie zauważyleś, ale ja tutaj pushowałem). Jdx napisał, że można rozwarzyć fold tutaj? Napisał.

    EOT.
    No jasne napisales ze easy call. To po co w ogole ten temat " fold nutsa na turnie" :| i nie zaslaniaj sie tym co jdx napisal. Po prostu zakladajac taki temat, miej na uwadze to ze za wysoki poziom jezeli chodzi o poka nie prezentujesz.