Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 182
  1. #71
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Cytat Zamieszczone przez Walenty Zobacz posta
    Może zamiast zmieniać room powinieneś zmienić stawki? Graj sity po 50$ to z pewnością TWOJE all-iny z AA nie bedą tak chętnie sprawdzane. Pozdro!
    Mysle, ze juz na 20$ mozna pograc. Problem polega na tym, ze ja nie mam wystarczajacego bankrolla, zeby grac na takich stawkach. Z tego co wiem to Grasiu gra sity turbo na ongame i bardzo sobie chwali. No ale wlasnie: on gra normalne normalne wpisowe. Na 5$ nie jest poker. Wracam do Ultimate Bet.

  2. #72
    Przemson caly bankroll w 5 rozdan, zdolniacha z ciebie :P. Gram na ongame dosc dlugo zdarzylo mi sie nawet zbankrutowac, ale nie tworze teorii spiskowych, bad beaty sie zdarzaja, nawet cale dlugie serie bad beatow, zycie/poker.

    Co do sng za 5,5 lubie je grac i mam dodatni ROI, ale nie gram turbo, troche za duzo zalezy od szczescia w turbo.

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    8
    Ja na OnGame gram jakieś 3-4 miesiące - najpierw Stryyke, teraz Mansion. Jeśli chcesz żebym się pożalił to sobie wybierz (to co pamiętam z ostatnich kilku dni) NL200:

    1. ja JJ on 33 (solidny gracz) - flop J33 na river wtopiłem cały buy-in;
    2. ja KK on AJo (short mało info) - strata pół buya po ostrym raisowaniu pf i flopie (Jxx - tu koles był all-in) i turn A;
    3 ja AQo on 53 (brak info) - wpaprany cały buyin bo koles łapie backdoor strita (ja TPTK na flopie);
    4. ja AKo on Q9 - mocny raise pf nie pomógł i koles lapie strita na river (ja TPTK na flopie);
    5. ja 53 on 44 - flop A24 wynik: river A i -~300$;
    6. Standardowe straty na niezłożonych kolorach i stritach.Nic nowego.

    A mimo to....
    Jestem na sporym plusie i gra mi się całkiem dobrze (dużo lepiej niż np. na iPoker) i jeśli mogę coś radzić to:
    albo grasz i akceptujesz straty (rzucanie kur...ami przy okazji to inna sprawa), albo dajesz sobie spokój.
    Ja gram tylko 1-2$ NL i trochę turnieji (bez większych sukcesów). Nie skacze po stawkach, nie wchodzę na wyższe (choć kusi). Ważne dla mnie to znajomośc graczy przeciw którym gram. Jeśli są to regularsi to naprawdę dużo można zapamiętać i póżniej to wykorzystać. Gorzej z przygodnymi graczami. A i jeszcze uważać na maniaków, bo tu faktycznie statystyka czasami lubi ich nagrodzić za agresję (głupotę?. Jezuu ale sie spociłem...

  4. #74
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta
    Wiem. Wyrobie bonusa i jednak stad spieprzam. Poziom jest tak zalosny, ze nie da sie tu grac (stt 5,5$). Co z tego, ze dostaje AA jak 3 przeciwnikow robi call allin preflop? Wlasnie przegralem dwa w ciagu minuty. To nie jest poker. Spadam stad.
    Troche dziwne, slabi i gracze i odrazu problem z graniem? To tak jakby np. Wisla Krakow ogrywala druzyny pierwszo ligowe a miala problem z 4-ligowymi.
    Np grajac na PS na wirtualna kase, poziom jest kiepski i tez goscie sprawdzaja/allinuja z byleczym i.... chcialbym zeby tak samo grali na $ Moze wieksze wahania kasy ale znacznie wiekszy zysk

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Nie polecam pokerstars, ten soft jest na pewno podrasowany.

    http://www.pokerhand.org/?1974740

  6. #76
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    No wiec po wyrobieniu bonusa i paru dniach przerwy postanowilem znowu wziac sie do roboty. Ze swiezym umyslem, myslac sobie ze przesadzam z tym calym narzekaniem i ze przeciez w koncu musi byc dobrze. Ale niestety znowu plecy, przez cala sesje karty nie szly przejzalem sobie pule gdzie przegralem/wygralem powyzej 0.5BI, bylo takich rozdan cale osiem z tego 3 przegrane.

    Jedno rozdanie JJ vs 88 i kareta na flopie dla przeciwnika powiem szczerze, ze takie rozdania mnie nie wzruszaja, zdaza sie sprawdzil beta doszlo mu na flopie, wszystko ok, tez tak czasem lapie. Pozostale dwa rozdania to popisowe akcje donkow:
    http://www.pokerhand.org/?1983696
    http://www.pokerhand.org/?1983709
    i natloku takich rozdan juz nie jestem w statnie wytrzymac, skoro nie moge wygrac kasy od takich graczy to od kogo? Chcialbym zobaczyc moj bilans z graczami z vpip>30 jestem przekonany, ze jestem na -.

    Zagram jeszcze sesje wieczorem i bede musial na powaznie rozwazac oferty innych sieci. Szkoda, bo takich bonusow nie dostane nigdzie indziej.

  7. #77
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Przenos sie jak najszybciej. Ja juz to zrobilem i nie wroce do ONGAME.

  8. #78
    @El Capitan
    spr czy ci gracze do ktorych przegrales to jednostolikowcy czy multi, element mojej "teorii spiskowej" to to ze zawsze w takich rozdaniach wtapiam z tymi ktorzy graja na 1 stoliku

    PZDR

  9. #79
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Już wiem co to znaczy ONGAME
    Część graczy reprezentuje poziom z free money, więc nie trudno się dziwić, że bad beaty zdarzają się znacznie częściej w porównaniu z innymi roomami

  10. #80
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Panowie krótkie pytanie jaki macie winrate po 100k rozdań na tym ongame gram nl25 i po 100k rozdań mam cos koło 5 ( BB / 100) czyli jakies 2,5 dolca na 100 handsow , nie wiem czy to duzo czy mało ale jestem na ładnym plusie ( 100 k rozdań 3 miesiące gry jak dla mnie) wczesniej grałem na bossie i mialem dosc podobny.