Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Jak nie idzie to nie idzie i nic się nie da zrobić :/
    no, posluchaj starszego kolegi

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    No więc tak:
    Siadam sobie do stołu z pełnym buy-in. Wchodzę tylko z rękami: AA,AK,AQ,AJ,AT,KK,KQ,...,TT, pary i czasem SC (przy niewysokim wejściu).

    Można powiedzieć: przegrałeś, bo grałeś słabo, robiłeś błędy, niepotrzebnie sprawdzałeś. Wszystko się zgadza, ale jak tu się nie zdenerwować, jak nie sprawdzić, gdy przez 5-6 godzin gry wchodząc tylko z mocnymi kartami dostaję: 1 fulla, 0 kolorów, 0 stritów, 2 trójki, 5 x 2 pary. Nie mogę nic zgarnąć, na microstawkach wchodziłem w taki sam sposób i miałem przez 5 godzin 15 stritów, 10 kolorów i 7 fulli. Przez 3 dni na $10NL otrzymałem 2 (słownie: dwa) razy kartę dającą mi seta przy parze na ręce (raz na flope AK5 przeciwko KK, raz na riverze 99, wygrana pula 2$).
    Pozdro
    strategia dobra, ale jak już długo siedzisz to kolesie nawet na tych stawkach zauważą twoją bardzo tigth grę, musisz więcej mixować, zrób jakiś raise na buttonie (jak są tylko blindy i 1 caller) i potem continuation beta (z pół do 60% flopa), jak będziesz tak ciasno grał to zawsze będą wiedzieć czy mniej więcej coś masz czy nie

    ps. a ten allin straszny jest - będziesz tylko sprawdzony właśnie przez kolesia co tego J ma, inaczej i tak nic nie zyskasz bo wszyscy spasują - ogólnie więcej mixuj grę - pamiętaj też że grając tight masz bardziej wiarygodne blefy (ale nie betuj więcej niż do 2 graczy, przy 3 raczej blef nie przejdzie, bo ktoś coś może naprawdę mieć)

    ps2. jak widzisz że wchodzi tylko 2 kolesi co grają luźno to też wchodź z kartami ciut lepszymi niż zwykle oni wchodzą, do nich możesz obniżać standardy - w NL obserwacja rządzi i daje profity - IMO

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Ostatnio przeczytalem na jakims blogu: "Gdy idzie dobrze, poker wydaje sie byc najlatwiejsza rzecza na swiecie. Kiedy nie idzie, poker wydaje sie nie do zlamania."
    Mysle, ze jest w tym duzo prawdy

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    7
    Panowie mam takie pytanie, czy mozna miec konta w obu Party i Empire poker? Ktos z was podal linka do serwisu flopturnriver i tam gosc opisuje ze niby mozna miec 2 konta, tylko trzeba zalozyc konto z innego kompa a potem mozna juz sie z tego samego logowac do obu poker rooms czy to prawda? A moze lepiej nie ryzykowac bo zablokuja oba konta?

    A jesli chodzi o gre to mam taki problem ze przy stolach 6 osobowych z limitami 0.5/1$ trafiam czasami na maniakow ktorzy bardzo czesto daja raise, odziwo pomyslal bym ze goscie niezle musza wtapiac skoro kazdemu dorzucaja kase do puli, ale oni czesciej wygrywaja niz przegrywaja. Sam czasem jak juz zagram przeciwko takiemu kolesiowi i jestem pewien swoich kart to ten mnie prawie zawsze pokonuje czyms lepszym. Oczywiscie staram sie unikac takich graczy i odrazu zmieniam stol.

    Kapol pisales zebym gral dalej, to teraz ja ci powiem ty tez sie nie poddawaj. Wydaje mi sie ze grajac na wyzszych limitach mozesz rozwijac swoje umiejetnosci, ktore zdobyles na mniejszych stawkach. Niestety wiaze sie to z przegranymi. Ja tez wiele sie nauczylem kosztem kilku duzych przegranych, ale mysle ze bylo warto.

    A jesli karta nie idzie to nie idzie, nic sie nie da zrobic, co robicie w takim przypadku? Idziecie sie przewietrzyc, robicie dzien przerwy, probujecie zajac sie czyms innym? To wlasnie jest chyba najgorsze w pokerze, jak idzie karta to juz by sie chcialo caly czas takie dostawac, dlatego pozniej trudno jest sie opanowac jak nie mozna przez kilka godzin nic wygrac.

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez velon21
    A jesli karta nie idzie to nie idzie, nic sie nie da zrobic, co robicie w takim przypadku?

    Ja gram i czekam aż zacznie iść. I tylko co jakiś czas wybucham śmiechem widząc kolejne 72 off na ręku

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Cytat Zamieszczone przez Qter
    Cytat Zamieszczone przez velon21
    A jesli karta nie idzie to nie idzie, nic sie nie da zrobic, co robicie w takim przypadku?

    Ja gram i czekam aż zacznie iść. I tylko co jakiś czas wybucham śmiechem widząc kolejne 72 off na ręku
    Coś o tym wiem... od kilku dni gram godzinke albo i dwie i tylko raz dostałem kartę z pierwszej grupy. Czyli od kilku dni ogladam jak grają inni dorzucajac sie do blindów...

  7. #37
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Najlepiej niewiedzieć nawet że jest coś takiego jak grupy i wtedy nie trzeba się martwić że się dostaje z tej a nie z tamtej ;]

    Pozatem czasem karty trzeba zachęcić żeby się pojawiły 8)

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    Pozatem czasem karty trzeba zachęcić żeby się pojawiły

    Można jaśniej??

  9. #39
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hah no to już są zbyt intymne sprawy pomiędzy pokerem a mną by o nich dyskutować :twisted:

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    o kurde BlaCha :shock: :wink: