Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam.
    Mam pytanko, czy ktoś kiedyś wypłacał jakąś kaskę z expekt poker,bo ja gram już około 3 miesięcy wsadziłem w tego pokera około 7 baniek i nic nigdy nie wypłaciłem!!! Przecież to aż grać się nie chce jak się ciągle dostaje baty, fakt nie raz trochę wygrałem ale co z tego jak na następny dzień wszystko traciłem, a może to jest poprostu zabawa dla bogaczy którzy nie wiedzą co zrobić z kasą! Bardzo lubię grać w pokera na kasę bo lubię mieć podwyższony poziom andrenaliny ale bez przesady!!!
    Nie jestem jakimś laikiem bo w pokerka przez dwa lata grałem z kumplami na nie złą kaskę ale tam przynajmniej się wygrywało.
    A może ktoś zna jakiś sposób na zarobienie kasy na pokerku jako praca dorywcza he,he ja już miałem pomysł żeby 4 osoby (koledzy po fachu he,he) siedzieli przy jednym stole z taką samą kasą i ogrywać amerykanów a póĽniej się dzielić kasą. (ale u mnie na osiedlu nie ma takich zapaleńców jak ja).
    Pozdrawiam
    Darek

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ja troche tam gralem ale po zastanowieniu szybko wycofalem stamtad kase. Mimo ze wyszedlem na plus nie polecam tego pokerroomu. Tam mozna sie tylko oduczyc grac. Generator losowy bardzo faworyzuje uklady typu AK, AQ czy KQ, all in z niska para przeciwko takim ukladom w 80% konczy sie przegrana. Figura na flopie i nastepna jako turn czy river rozdanie w rozdanie. Jedyne co tam moge polecic to freerolle, choc te tez sa ostatnio coraz gorsze (3000 uczestnikow, pula nagrod 1000$ i kasa dla top 600, najmniejsza 20 centow :lol: )

    Sting

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Nie napisałem że gram tam tylko w 5 cards i 7 cards, ale chyba masz rację, może spróbuję pograć w PS bo z tego co czytam to dużo osób go chwali, może coś zacznę wypłacać jakąś kaskę
    Pozdrawiam
    Darek
    Tygrys1111

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ja tam grałem krótko. Na początku dopisało mi typowe szczęście początkującego. Wygrałem a następnie byłem 3 w specjalnych freerollach dla nowych (dla tych co konto mają krócej niż 7 dni). Wyciągnąłem z tego 19 $ które oddałem podczas jednej wizyty przy stoliku. Następnie kilka razy podczas logowania się do freerolli dostawałem piękny komunikat z magicznym słowem 'error' :shock: i sobie odpuściłem. Tak więc mój bilans z tym poker roomem jest na zero 8). Ostatnio chciałem ich odwiedzić ponownie ale zapomniałem hasła, automat do przypominania nie działał (ciągle pisali o jakimś limicie rozpatrywanych maili :? ) a ponieważ aż tak bardzo nie paliłem się do grania tam to specjalnych maili w tym celu nie chciało mi się pisać.

  5. #5
    wygrałem tam raz chyba ze 587,50$ we freerollu, potem jeszcze zdołałem nawet to trochę podwyższyć grając, nawet na wyższych stołac;
    jeśli chodzi o poziom graczy, to jednak bardziej bym sie obawiał pokerstarsa, bo tam dwa razy zaliczyłem totalne ogołocenie...

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    No to ładnie wygrałeś w expekta!!!
    Piszesz że zaliczyłeś ze 2 ogołocenia w PS, ja w expekta a z 8 razy zostałem ogołocony, ostatnio zaczynałem mając 15$ w ciągu godziny miałem już 50$ także przestałem grać, na następny dzień z 50$ zrobiłem 80$ no i jakoś tak wyszło że w ciągu 2 godzin zostało mi 0$.
    Gram tam już 2 lub 3 miesiące i zauważyłem że każdego dnia zaczynając grać to karta idzie przez jakąś 1 godzinę i w tym czasie można nie Ľle zarobić ale po godzinie wszystko się traci bo całkowicie się karta odwraca, i to nie ma tak że przestajesz grać na jakieś 3 godzinki i potem znowu grasz, bo i tak to nic nie daje, musisz odczekać całą noc i wtedy można spowrotem siadać do stołu.
    A jaki pokerek ty byś proponował??
    Gdzie można w miarę spokojnie sobie pograć i trochę zarobić.
    Pozdrawiam
    Tygrys1111

  7. #7
    hmm, może "poker daddy", czy jakoś tak, mi się tam ostatnio podoba, jeśli granie wturnieje Cię interesuje do dadam pacific poker;

    to czy wygrasz to oczywiści od dużej ilości czynników zależy :roll:

    ja dla siebie po prostu szukam pokerroomów, gdzie przeciwnicy nie grają dużo lepiej ode mnie...

    pamiętaj... pomijając szczęscie / jakość generatora losowego aby wygrywać musisz pracować albo nad swoją intuicją (czuciem) albo nad "myśleniem" w grze

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Witam!

    Ja gram w expekcie i narazie jestem zadowlony, gram przewaznie sit & go i narazie jestem caly czas do przodu, wiec wygrac tu sie da...na innym pokeroomach nie probowalem ale mam teraz zamiar wplacic kase gdzie indziej.

    Pozdrawiam

  9. #9
    Witam,

    moim zdaniem z perspektywy czasu i zebranego doświadczenia uznaję sieć prima poker z miejsce, gdzie stosunkowo łatwo o przeciwników robiących błedy. Większa szansa na wygranie tam pieniędzy. Mimo to sentymentu do nich nie mam. Na plus zaliczam im wprawdzie przejrzystą (jak dla mnie!) grafikę (jak ktoś jej nie lubi to ok, gusty gustami). Mają jednak też spore minusy: serwis, wysokie prowizje, brak wiarygodności. Na sieci jest opis jak komuś odmówili wypłaty 1000 i coś dolarów wygranych, oskarżąjąc o wałki. Druga osoba swoje wygrane 2T dostała dopiero po sporym wykłócaniu się. Problemem jest, że komunikujesz się z klientem sieci prima poker (np. expekt), który po częsci ma związane ręce. Ja żeby wypłacić pieniądze sporo musiałem się natrudzić, brakowało im granych przeze mnie raked hands (wyglądało jakby wyparowały!).

    Powracając do wątku poziomu panującego na pokerroomach, to warto sobie przypomnieć od czasu do czasu jak się gra wchodząc na pokerstars. Wczoraj w finale sit&go 9 osobowego z wpisowym 5$ bardzo się namęczyłem się z ostatnim graczem, żebyu wygrać. Przez 20 min stan żetonów ze sporymi wachaniami utrzymywał się na jednym poziomi.

    Rozpisałem się

    Pozdrawiam

    PABLO

  10. #10
    ...