Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: PayPal

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czy korzysta ktoś z tego serwisu? Zainteresowałem sie nim bo chce kupić Poker Trackera i widze że przez PayPal mozna płacić a nie można płacić przez np MB czy Netellera. Chciałbym sie dowiedziec pewnych rzeczy - jak wyglada sprawa z wypłacaniem i wpłacaniem kasy na PayPal? Zarejestrowałem sie tam, ale w mailu który mi wysłali pisze że można dokonywać wypłat na konto w USA oraz konta w wymienionych krajach (Polski nie było). O wpłatach nic nie było napisane - jest opcja do weryfikacji banku i wygląda na to że można wpłacać z polskiego banku. Poza tym czy można wpłacać kase do pokeroomów przez PayPal? Wiem że do PS nie a co z resztą? Jakieś roomy korzystają z tego? I z tego co widziałem to na angielskiej wersji strony są jakies info o karcie PayPal, a na polskiej wersji strony już nie ma - czy ta karta jest dla nas niedostępna? Jak ktoś coś wie na te tematy to niech pisze

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Rejesracja PayPal bezproblemowa,musisz mieć tylko parę groszy na e-karcie dla weryfikacji.Karty debetowe nie są akceptowane.Robiłem tylko wpłaty-działa w czasie rzeczywistym.Wypłat jescze nie próbowałem.Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1
    Mam takie pytanie do wlascicieieli konta na PayPal. Mogłby ktoś z was zrobic dla mnie przelew na podane przeze mnie dane na niewielka kwote 1euro. Ja najpierw przeleje pieniądze na konto w polskim banku...

    Z góry dziekuje