Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wpłata

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1
    Ukończłem pare dni temu 18 urodziny, żeby zalożyć konto w banku musze poczekać na dowod wiem, żeby wypłacić pieniądze trzeba mieć własne konto w banku ale jak jest z wpłątą na konto istnieje możliwość wpłacic na konto Betsson pieniądze z konta np. od ojca?

    Wysłałem także smsa aby otrzymac VOUCHERa ale nic mi jeszce nie przyszło

    czekam na odpowiedź

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    debu1989 proponuje ci skorzystac z live chatu, powinienes tam najszybciej dostac odpowiedzi na twoje pytania.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez debu1989 Zobacz posta

    Wysłałem także smsa aby otrzymac VOUCHERa ale nic mi jeszce nie przyszło

    czekam na odpowiedź

    Cytat z pewnego forum
    "Witam,

    mam dla Was małą wiadomość odnośnie jednej z ciekawych promocji od Betsson, niestety została zakończona, poniżej znajdziecie oświadczenie firmy.

    "Betsson Malta Ltd. zgodnie z punktem szóstym regulaminów promocji o nazwach: SuperVolley, VolleyBall, Skoki, Futbol.pl oraz Kasa, zakończyła promocję umieszczając informację o tym fakcie na stronach regulaminów tych promocji. Prosimy więc o Uzytkowników, żeby nie wysyłali więcej SMSów spodziewając się otrzymania voucheru o wartości 11 PLN.
    Vouchery nie są wydawane i nie będą już wydawane.
    Osoby, które wysłały SMSa i nie otrzymały zwrotnie kodu voucheru otrzymają do 5 stycznia 2007 roku zwrot poniesionych kosztów (1,22 zł) na swoje konta Betsson powiązane z numerem telefonu, z którego został wysłany SMS.
    Osoby, które otworzyły więcej niż 1 konto lub zajmowały się sprzedażą voucherów m.in na aukcjach na Allegro.pl nie otrzymają zwrotu poniesionych kosztów."

    Moze pomoze