Strona 52 z 94 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 939
  1. #511
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez Pucek Zobacz posta
    hej

    Długo jeszcze na BM beda zamykane stoly w czasie gry? Czy bedzie cos w tym kierunku robione.Po ostatniej zmianie cos jest nie tak.Pisze tutaj bo gram akurat na CP,znajomy pyka na GP i ma to samo,wkurza mnie to wrecz wkur... czeka sie dosc dlugo na stol a jak juz sie polaczy po kilku minutach zamyka i wywala wszystkich graczy,jakby to sie raz przytrafilo to rozumiem,ale regularnie wywala caly stol.
    Moze ktos odpowie za to w koncu? Zajebiscie robic sesje kiedy zamyka 7 stolow.

  2. Witam,

    Nie chcę się zasłaniać tym, że to Bossmedia jest operatorem oprogramowania ale naprawdę jeśli występują problemy są one zgłaszane. Jednak 'schedule' jest tak ustawiony, że jakiekolwiek zmiany mogą być wprowadzone jedynie przy najbliższej aktualizacji. Dopiero wtedy błędy są naprawiane. Swoją drogą przydałby się dział gdzie odpowiadałby przedstawiciel sieci.

    pozdrawiam

    Darek

  3. #513
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    10
    No na pewno przydałby sie taki dział.Ciekawe tylko kiedy bedzie nastepna aktualizacja,na Poker Galaxy tez byl poruszony ten temat i chyba za duzo sie zrobic nie da,najbardziej wkurza jak zamyka w czasie sesji polowe stolow na ktore sie czekalo troche czasu,ludzie niechetnie powracaja pozniej,a czekac znowu to strata czasu,wczoraj w czasie gry na 9 stolow 5 mi zamknelo i odechcialo mi sie grac i tak codziennie jest :/,zastanawiam sie jesli zagram all_in i wywali co z ewentualnie z wygrana ,czy BM odda kase,na szczescie takiego przypadku nie mialem,ale dwa razy wywalilo mnie bedac w rozdaniu,raz mialem JJ drugi raz 99.Wiem ze za to odpowiada BM a nie np.CP czy PG,mam nadzieje ze to bedzie przekazane dalej i w miare szybko zostanie to naprawione.

  4. #514
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Dziś była jakaś aktualizacja softu i nie chcąc zapeszać... działa jak należy...

  5. #515
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    czemu w players area nie widac juz jaki zostal wyrobiony rake'a ? nie ma wogole takiego pola

  6. #516
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    eee.. a u mnie widać..
    (przy logowaniu się na http://www.celebpoker.com/players)

  7. #517
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    a u mnie nic a nic wiec poczekam na interwencje szefa ; ))

  8. Witam,

    Z rakiem w strefie gracza już od jakiegoś czasu są problemy. Centrala wie ale teraz połowa ludzi jest na urlopie więc pozostaje czekać. Zawsze o rake można pisać pod pomoc@celebpoker.com

    pozdrawiam

    Darek

  9. #519
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    no ale wiadomo zawsze wygodniej sprawdzać w strefie gracza wiec czekamy na poprawą jakości świadczenia usług

  10. #520
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    20
    w tym pokerroomie chyba nikt nie pracuje uzyskać jakąś odpowiedź od supportu graniczy z cudem