Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Witam wszystkich.

    Dostałem wczoraj rozdanie do przeanalizowania i sprawiło mi sporo problemów. Dlatego postanowiłem zamiescic je tutaj i liczę na sporo odpowiedzi.

    Przeciwnik: 10/2/4.5
    Pytania do rozdania są trzy:
    1. Co robimy na turnie z pozycją (jak w rozdaniu)?
    2. Co robimy na turnie bez pozycji i jaki mamy plan?
    3. Co robimy na turnie bez pozycji z przeciwnikiem 30/15/3?

    Seat 1: TiltMe ($73.37)
    Seat 8: HERO ($53.70)
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO
    Koedsovs folds
    Miura. checks
    HERO calls $0.50
    chemlad folds
    Neolee calls $0.50
    TiltMe raises $2.00
    Miura. folds
    HERO calls $2.00
    Neolee folds
    *** FLOP ***
    TiltMe bets $2.00
    HERO raises $6.50
    TiltMe calls $6.50
    *** TURN ***
    TiltMe checks
    HERO ???

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    1) Hero bets $13
    2) Hero bets $13
    3) Hero CRAI

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    1. bet jakos 11-14
    na 2. i 3. nie ma odpowiedzi... linia gry byla by inna. zalezy jak przeciwnik by sie zachowal .. zakladajac ze dalbyc bet na flopie to czy by reraisowla czy dal call... takie pytanie wydaje mi sie zbyt ogolne...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Analiza tego rozdania sprawiła mi mnóstwo problemów z uwagi na to, iż przeciwnika mogłem obstawić jedynie na dwie karty, Axs i QQ. Dlaczego?
    Przeciwnik podbił pre flop i dostał jednego callera. Jest mega murkiem więc prawdopodobnie ma AA, KK, QQ, JJ, AK, AQ. Na flopie decyduje się na słaby CB i dostaje raise. Jeżeli ma AK, JJ to w tym momencie ma easy fold. Trudno ocenić mi go na AA, KK z uwagi na cholernie słaby bet/call. Zostają karty AKs lub QQ z którymi mógłby tak zagrać.
    Być może gdzies w moim rozumowaniu jest błąd nie wiem. Pytanie czy check w tym momencie jest do przyjęcia. Liczę na kolejne opinie

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Skoro obstawiasz go na QQ, AKs, AA i KK to mysle ze powinienes betnac i wyciagnac kase od AA/KK, jak zraisuje to mysle ze mozesz pomyslec nawet nad foldem bo nie sadze zeby przyjal taka linie wlasnie z AA/KK.
    Jak dasz check to mozesz go sprowokowac do blefu na river, choc jak jest murkiem to jest to malo prawdopodobne.