Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69
  1. #31
    bosynurek Guest
    Cytat Zamieszczone przez nieumiemgrac Zobacz posta
    hehe 2 dziesiatka tylko. fajna zabawa poogladac te niektore zagrania "tytanow mysli pokerowej". szczegolnie jedno co sie kk, kq i kolor spotkaly na stole qqtkx kandyduje na najgorzej rozegrane
    rozdanie roku.

    jak nie bedzie rankingu to juz nie zagram w nastepnym

    hehe no WSOP ostatecznie tez moze byc
    No to ja bylem, wiadomo - grac nie umiem, ale rozdanko smieszne. Wygladalo to tak (dla zainteresowanych) zostalo 50 osob - ja mam okolo 2500 czipsow i jestem na czwartej pozycji (w rozdaniu. Gra jeszcze 3. pozycja (1000 czipsow) i 5. (tak z 3 tysiace). Blindy sa 40/20. Mam kq. Wszyscy (3 , 4, 5, sb) limpuja sie, bb czek. Leci flop
    qqt z drawem na kolor kierowy
    3 - bet pot
    4 (ja) - call
    5 - call
    turn:
    k kierowy
    3 allin - j8 kierowy
    4 reraise allin
    5 call - kk
    no i poplynalem...

    krytykujcie sobie jesli chcecie

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    22
    a bedzie ta ogolna klasyfikacja czy nie???

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez bosynurek Zobacz posta
    No to ja bylem, wiadomo - grac nie umiem, ale rozdanko smieszne. Wygladalo to tak (dla zainteresowanych) zostalo 50 osob - ja mam okolo 2500 czipsow i jestem na czwartej pozycji (w rozdaniu. Gra jeszcze 3. pozycja (1000 czipsow) i 5. (tak z 3 tysiace). Blindy sa 40/20. Mam kq. Wszyscy (3 , 4, 5, sb) limpuja sie, bb czek. Leci flop
    qqt z drawem na kolor kierowy
    3 - bet pot
    4 (ja) - call
    5 - call
    turn:
    k kierowy
    3 allin - j8 kierowy
    4 reraise allin
    5 call - kk
    no i poplynalem...

    krytykujcie sobie jesli chcecie
    Moim zdaniem, fatalnie pre-flop rozegrało KK... Ty już nic nie mogłeś zrobić IMO. nie zagrałeś źle i zrobiłbym pewnie tak samo.

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez Zajaac Zobacz posta
    a bedzie ta ogolna klasyfikacja czy nie???
    Będzie, ale punkty tylko za top10.
    Nad nagrodami jeszcze pomyślimy, ale na wyjazd na wsopa, za udział we freerollu to nie licz

  5. #35
    Hm.. a dzisiaj odbędzie się ten free???

  6. #36
    Oczywiście, można już się rejestrować

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker Zobacz posta
    Będzie, ale punkty tylko za top10.
    Nad nagrodami jeszcze pomyślimy, ale na wyjazd na wsopa, za udział we freerollu to nie licz
    Swego czasu w bet4e były do wygrania wyjazdy na NAZIEMNE SATELITKI do turniejów EPT, które odbywają się dzień przed turniejem.
    Naprzykład w Dortmundzie będzie takowa 28 stycznia - kosztuje 330EUR, przejazd to koszt rzędu 300-400zł (autokar), hotel dla gracza na dwie noce to też nie jest ogromny wydatek, 100EUR kieszonkowego wystarczy Całość zamyka się w 2500zł, a nagroda atrakcyjna i przykuwająca uwagę środowiska początkujących graczy (a nie ukrywajmy, to właśnie dla nich Everest Poker jest dobrym roomem) z rozbudzonymi marzeniami o wielkim triumfie
    Gdyby gracz zakwalifikował się do turnieju głównego, to za sam fakt występowania pod sztandarem roomu należy mu się przedłużenie pobytu.
    ... i wszyscy są szczęśliwi

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    Chyba nieralne żeby ktoś dał za kilka freeroli wejściówkę na jakis turniej naziemny gdzie wpisowe jest po kilka tysięcy $

    Ale można zrobić jak w wcześniej, że za TOP10 sa jakieś tickety do satelitek do taki turniejów
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?p=112667 tutaj nagrody były ok

  9. #39
    Dokładnie jak piszesz focussik... Pamiętajmy, że Everest sponosruje już ten cykl turnieji kwotą 1200$. Turnieje są tylko na graczy z Polski, do tego bez żadnych wymagań wymagań co do depozytu czy też nawet obrotu wygranej.
    Postaram się po Nowym Roku zadziłać w kwestii ticketów do turnieji, za kilka dni podam też wyniki ostatniego turnieju, jutrzejszego oraz czołówkę klasyfikacji

    Tymczasem zapraszam na ostatni turniej w 2007 roku.
    Niedziela, godzina 18.00 -turniej Texas Holdem Poker No Limit - pula nagród 200$, wpisowe:0$.

    Tradycyjnie hasło w formie banalnego rebusa:
    Do nazwy jednego z kolorów kart (kolor popularnie nazywany czerwo lub serca - chodzi o liczbę pojedynczą) dopisujemy liczbę '45' czyli k...45

    W Nowym Roku życzę wszystkim graczom wielkich wygranych i również spełnienia tych poza pokerowych marzeń i planów.

    Pozdrawiam!!

  10. #40
    bosynurek Guest
    A hasło na dziś?