Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    To well played, czy ?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Prawdę mówiąc nie pamiętam czemu raiseowałem. Ale nie jest to moja standardowa ręka do raise z tej pozycji 10% PFR. Poprostu chciałem coś "zamieszać". Limper wydawał mi się słaby. Miałem to ukraść CB, a na riverze spróbowałem szczęścia. Czasami nudy na stole

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    już lepiej kraść z 67off niż z A5s

  4. Ten limp 66 z UTG mi się nie podoba. Ja nie wiem, ale dla mnie nie ma limp na SH i tyle, albo raise albo fold. A takie zagranie to trochę do bani. Na flopie w sumie dobry call, bo przy tej agresji można się było spodziewać, że ma dwie twarze i mógłby zrzucić, jednak na turnie już bym się nie zastanawiał, 3 piki mi wystarczą, jak dojdzie 4, będzie siara, więc walić, nie ma na co czekać, masz jednego przeciwnika i jest małe prawdopodobieństwo, że ma akurat suited spades, ale duża, że ma przynajmniej jednego.

    Pozdro

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Cytat Zamieszczone przez fizoloff Zobacz posta
    Ten limp 66 z UTG mi się nie podoba. Ja nie wiem, ale dla mnie nie ma limp na SH i tyle, albo raise albo fold. A takie zagranie to trochę do bani. Na flopie w sumie dobry call, bo przy tej agresji można się było spodziewać, że ma dwie twarze i mógłby zrzucić, jednak na turnie już bym się nie zastanawiał, 3 piki mi wystarczą, jak dojdzie 4, będzie siara, więc walić, nie ma na co czekać, masz jednego przeciwnika i jest małe prawdopodobieństwo, że ma akurat suited spades, ale duża, że ma przynajmniej jednego.

    Pozdro
    No to trzeba sobie zadać pytanie z czym callował przy 2 pikach na stole Wtedy na pewno łatwo sobie odpowiedzieć, że nie ma pików, haha
    Zupełnie nie zgadzam się z Twoją teorią w SH. Jeśli raisujesz i foldujesz 100% bez limpów, to po pewnym czasie na większość raisów pf, dostajesz reraise i niestety takie A5 czy 67 łatwo zrzucasz. Jeśli lubisz grać loose, to na pewno będziesz wielce zarabiający na nl25 Periego
    Moim zdaniem limp jest dobry tak do 30% na tych stawkach.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez fizoloff Zobacz posta
    Ten limp 66 z UTG mi się nie podoba. Ja nie wiem, ale dla mnie nie ma limp na SH i tyle, albo raise albo fold. A takie zagranie to trochę do bani. Na flopie w sumie dobry call, bo przy tej agresji można się było spodziewać, że ma dwie twarze i mógłby zrzucić, jednak na turnie już bym się nie zastanawiał, 3 piki mi wystarczą, jak dojdzie 4, będzie siara, więc walić, nie ma na co czekać, masz jednego przeciwnika i jest małe prawdopodobieństwo, że ma akurat suited spades, ale duża, że ma przynajmniej jednego.

    Pozdro
    Chyba nie skumałeś. TO nie ja limpowałem.