Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ostatnio same badbeaty i akurat dzisiaj zacząłem odrabiać i bałem sie znowu 2BI wjebać. Byłem pewny, że jest tutaj lepszy na flopie. Teraz nie wiem. Jeden z graczy przy stole od razu zaareagował "o fuck" po tym jak dostałem raise'a. Co myślicie?

    Table Afghan Monkey (Real Money)
    Seat 6 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 10: PeriMCS ( $62.76 )
    Seat 2: dazzyb14 ( $22.57 )
    Seat 4: gsennati ( $35.61 )
    Seat 6: bensa888 ( $18.11 )
    Seat 7: ADavidA ( $24.03 )
    Seat 9: Magiou ( $33.88 )
    ADavidA posts small blind [$0.12].
    Magiou posts big blind [$0.25].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to PeriMCS [ ]
    PeriMCS calls [$0.25].
    dazzyb14 raises [$0.77].
    gsennati calls [$0.77].
    bensa888 folds.
    ADavidA folds.
    Magiou folds.
    PeriMCS raises [$4].
    dazzyb14 calls [$3.48].
    gsennati calls [$3.48].
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    PeriMCS bets [$12].
    dazzyb14 folds.
    gsennati raises [$24].
    PeriMCS folds.
    ** Summary **
    gsennati collected [$47.27].

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    dobry fold jak na moje.
    Trochę za duży bet na Flopie.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    po pierwsze, to nie jestem wielkim fanem limp UTG/raise z asami

    Miniraise na niskich stawkach zazwyczaj oznacza monstera, w tym przypadku 44 lub 55, ale bez jakichkolwiek info o przeciwniku nasz "read" jest trochę mało czytelny

    Zauważ jednak, że raisowałeś pf aż 16xBB i miales aż dwa calle, co oznacza, ze pula na flopie byla bardzo duza. Pozniej podbijajac za 12 dochodzimy do sytuacji gdzie w puli jest wlasciwie 54$ a my musimy sprawdzic tylko, za 18$, daje nam ok 3-1. Zważywszy na taką wielkość puli bez naprawdę mocnego reada daję CALL.

    pozdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    mial QQ/KK i Cie wydymal

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Moim zdaniem nie mial seta, dwie pary rowniez odpadaja, bo raczej nie wszedlby na Twoje 8BB przed flopem z takimi nedznymi kartami.
    IMHO KK, QQ lub AK clubs, ze wskazaniem na AK. Chociaz na tych stawkach z roznymi kartami wchodza...
    Jak dla mnie - call.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Kiepski fold i nie jest to wazne czy trafiles (mial seta) czy nie. Takie zagrania sa na pewno EV-. Zapamietaj prosta zasade: w zreraisowanej puli asy to nuts. Mozesz foldowac w jakis szczegolnych flopach typu KQJ, 1098 itp ale na pewno nie na takim jak przedstawiles. W rozdaniu ktore podales gram all in po jego raise. Jezeli chce drawowac (swoja droga to wlasnie najczesciej mowi jego miniraise: dwa trefle lub 67s w nadzieji ze dasz fold/call na flopie i check na turn) to musi sie zdecydowac juz na flopie (tutaj na bank dostaniesz call gdyz niewiele mu zostalo). Jezeli boisz sie pul za 1-1,5 buy in'a na zejdz nizej, bo grajac tak zachowawczo nic dobrego to nie wrozy. Na koniec podejrzewam co sobie myslales: skoro zlimpowalem, dalem reraise i zagralem pule na flopie to pokazalem ze mam AA KK wiec skoro mnie przebil to nie moge byc dobry. Tylko ze sam popadles w sidla swojej logiki, bo czy majac seta przeciwnik bylby tak laskaw ochoczo Ciebie o tym poinformowac na flopie ? Byc moze ale ja tego nie kupuje.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 15-12-2007 o 20:49

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    QFT

    Perimcs co sie dzieje ostatnio z Tobą?? bad beaty wpłynely na grę czy jak?? zrob przerwe albo zejdź niżej

    pozdro

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Z jednej strony gracze z NL25 w 80% miniraisują sety.
    Z drugiej strony spora pula i mógł blefować.
    Przydatny byłby read albo jakieś staty.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Sorki ale moim zdaniem to kompletna bzdura z tymi readami w tym rozdaniu. Mam asy jest zreraisowana pula, mam nuts. Nie glowkuje czy gosc ma czy nie ma. Glowkowanie zostawiam sobie na ciekawsze i trudniejsze rozdania.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez amazonit Zobacz posta
    Kiepski fold i nie jest to wazne czy trafiles (mial seta) czy nie. Takie zagrania sa na pewno EV-. Zapamietaj prosta zasade: w zreraisowanej puli asy to nuts. Mozesz foldowac w jakis szczegolnych flopach typu KQJ, 1098 itp ale na pewno nie na takim jak przedstawiles. W rozdaniu ktore podales gram all in po jego raise. Jezeli chce drawowac (swoja droga to wlasnie najczesciej mowi jego miniraise: dwa trefle lub 67s w nadzieji ze dasz fold/call na flopie i check na turn) to musi sie zdecydowac juz na flopie (tutaj na bank dostaniesz call gdyz niewiele mu zostalo). Jezeli boisz sie pul za 1-1,5 buy in'a na zejdz nizej, bo grajac tak zachowawczo nic dobrego to nie wrozy. Na koniec podejrzewam co sobie myslales: skoro zlimpowalem, dalem reraise i zagralem pule na flopie to pokazalem ze mam AA KK wiec skoro mnie przebil to nie moge byc dobry. Tylko ze sam popadles w sidla swojej logiki, bo czy majac seta przeciwnik bylby tak laskaw ochoczo Ciebie o tym poinformowac na flopie ? Byc moze ale ja tego nie kupuje.

    Pozdrawiam
    Dokładnie tak myślałem jak napisałeś. Dlaczego miałby mnie poinformować o secie? Myślę, że dlatego, że na stole był draw i nie miał nic przeciwko wygraniu tego co już leży no i nie spodziewał się, że to foldnę.

    Pozatym za dużo razy już słyszałem "musiałeś wjebać" tutaj. Nie chciałem powtórki.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 15-12-2007 o 21:21