Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Może zrobiłem błąd. Ale co ty tu za przykłady z AA wymyślasz. Bez sensu.

  2. #22
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Rozśmieszasz mnie Perimcs. Bawisz sie na microstawkach a mówisz mi jak mam grać hehehe. Dorównaj najpierw do mojego poziomu to możesz dawać mi cenne rady i wskazówki.

    Co ma w ogóle wspólnego z twoim foldem ilość bb w turnieju do iości bb z casha? Zastanów się zanim coś napiszesz.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Rozśmieszasz mnie Perimcs. Bawisz sie na microstawkach a mówisz mi jak mam grać hehehe. Dorównaj najpierw do mojego poziomu to możesz dawać mi cenne rady i wskazówki.
    [...]
    Och, nowy, jaki jesteś zajebisty. Prowadzisz jakieś szkolenia z bycia zajebistym? Bym się zapisał, bo koleżanki mówią, że jestem tylko fajny.

  4. #24
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Z tym trzeba się urodzić A co do gry w pokera na wyższych stawkach to wszystko zasługa talentu i ciężkiej pracy

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Z tym trzeba się urodzić A co do gry w pokera na wyższych stawkach to wszystko zasługa talentu i ciężkiej pracy
    a te wyższe stawki to jakieś high stakes? czy midstakes raczej?

    pytam z ciekawości, bez sarkazmu

    pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    3$/6$ no limit holdem (max 6os. stoliki) i 100$ HU sit&go często i regularnie (taka mała specjalizacja )
    Nie jest to high stakes, ale micro też nie Ale HU już mi się łapie do high w tej kategorii
    Pozdro

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    3$/6$ no limit holdem (max 6os. stoliki) i 100$ HU sit&go często i regularnie (taka mała specjalizacja )
    Nie jest to high stakes, ale micro też nie Ale HU już mi się łapie do high w tej kategorii
    Pozdro
    no to ładnie, good job

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Nowy... ja też chcę być zajebisty <prosi>... dasz mi jakieś cenne rady i wskazówki jak mogę osiągnąć swój cel...?

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Rozśmieszasz mnie Perimcs. Bawisz sie na microstawkach a mówisz mi jak mam grać hehehe. Dorównaj najpierw do mojego poziomu to możesz dawać mi cenne rady i wskazówki.

    Co ma w ogóle wspólnego z twoim foldem ilość bb w turnieju do iości bb z casha? Zastanów się zanim coś napiszesz.
    Przestań bredzić. Masz 25BB i raise przed tobą, a ty trzymasz QQ i nie chcesz grać allin, bo przeciwnikowi wchodzi wszystko w tym turnieju LOL. Chyba nie byłem odosobniony w swoim osądzie w tamtym wątku?

    Masz rację, bawię się. Bankroll mam na znacznie więsze stawki, a zrobiłem go z 5$ no deposit bonus na CelebPoker. Ale narazie nie przejdę na wyższe ... bo nie chcę. Jadąc 18BB/100 to tyle samo co 4.5BB/100 na 100NL więc nie widzę sensu.

    Pozatym ciołku na 1000NL widziałem idiotów, których bym ograł, więc nie myśl, że grając 600NL jesteś nie wiadomo kim.

  10. #30
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ależ zagrałem all in, tylko że na flopie, opóźniłem to zagranie. Ty natomiast całkowicie podkuliłeś kite.
    A co do odosobnienia w tamtym wątku to mam ci włożyć łopatą do głowy że nie musisz mi tłumaczyć że raise z QQ preflop to obowiązek? Zresztą ja o tym pisałem cały czas, tylko forumowicze dzielili się na tych co tego nie widzieli lub nie chcieli widzieć i tych którzy ze zrozumieniem czytali moje posty.
    A opinie ogólną mieli wszyscy taką samą (ja też), że all preflop byłby ok. Ja chciałem sprowadzić dyskusje na nieco inny tor. Twój wątek i Dakoty podtwierdza tylko moje przypuszczenia, że taka dyskusja jest potrzebna.
    A teraz przemyśl sprawe i grzecznie przeproś hehe.