Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    I znowu wraca pytanie o słynne QQ all in pre flop z luckydonkiem hehe.
    Widzisz Perimcs, tak kozaczyłeś w moim wątku a sam podwinąłeś ogon i zrobiłeś fold.
    Rozumiem twoją decyzje, z czyimś szczęściem nie da się wygrać, a stracenie kolejnego BI na QQ preflop nie za bardzo ci się uśmiechało.
    Ja jednak w cash games przeciwko takiemu idiocie nawet bym się nie zawachał i zrobił call, co innego w turnieju gdy nie możemy zrobić reload, a każda nasza decyzja ma duże znaczenie na nasz stack.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    retarded...z takim idiota...straciles jaja po prostu, dales sie zdominowac cieciowi...ja bym z TT callowal;d

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    pomijając decyzję o sprawdzeniu bądź nie - z damami w drugim i trzecim rozdaniu IMO za mały 3bet pf
    Ostatnio edytowane przez Bleight ; 11-12-2007 o 08:59

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    W pierwszym rozdaniu leży FD i str8 draw, dlatego moim zdaniem call nie był zły. Było wiele rąk które bijesz (str8 draw i FD draw), do tego większość kickerów (w AK, K4, K6 bym nie uwierzył z uwagi na pf).
    Co do drugiego i trzeciego rozdania, to grając ze sponsorem marzę, by dostać JJ-AA, AK, AQ i się z nim zaalinować;]

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    dla mnie easy call

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    I znowu wraca pytanie o słynne QQ all in pre flop z luckydonkiem hehe.
    Widzisz Perimcs, tak kozaczyłeś w moim wątku a sam podwinąłeś ogon i zrobiłeś fold.
    Jeżeli ty nie widzisz różnicy to niezły lolek z ciebie. Ty miałeś 25BB a ja ile tutaj mam? Jak ja miałbym 6.25$ to też bym callnął

    Typ mnie na maksa wkurwiał i wyśmiewałem się z niego przy każdym rozdaniu. Dlatego nie wierzyłem, żeby przyfishował kolejny raz. Tym razem myślę, że miał lepiej a najgorzej AK. Może gdybym go nie bluzgał go (nie wytrzymywałem ), to bym go callnął.

    Chwilę poźniej było takie rozdanko.
    Seat 3 is the button
    Total number of players : 5
    Seat 2: Ebent ( $21.18 )
    Seat 3: flasse26 ( $30.21 )
    Seat 4: SIwasawa ( $52.21 )
    Seat 6: rembam ( $26.98 )
    Seat 7: PeriMCS ( $27 )
    SIwasawa posts small blind [$0.12].
    rembam posts big blind [$0.25].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to PeriMCS [ Kc 3s ]
    PeriMCS folds.
    Ebent folds.
    flasse26 folds.
    SIwasawa calls [$0.13].
    rembam raises [$1].
    SIwasawa calls [$1].
    ** Dealing Flop ** [ 8d, 5c, 2c ]
    SIwasawa checks.
    rembam bets [$1.75].
    SIwasawa raises [$50.96].
    rembam calls [$23.98].
    ** Dealing Turn ** [ Kd ]
    ** Dealing River ** [ 4s ]
    ** Summary **
    rembam shows [ 8c Jd ].
    SIwasawa shows [ 2h 8h ].

    Chyba na tym polega siła tych donków. Tiltują ludzi i na tym zarabiają. Myślę, że dobrze, że foldnąłem to QQ, ale możliwe, że moje myślenie jest skrzywione ostatnimi przegranymi.

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Moim zdaniem przyfishowałeś, a dowód na easy call to chociażby to rozdanie;] Nikt normalny nie calluje 28 za 4xBB, więc mamy tu doczynienia z mega sponsorem... a Ty zrzuciłeś QQ - 3 rękę w holdemie, haha. Jeśli grasz z takimi miłymi kolesiami, którzy lubią nabudować się w 15 minut, a w ciągu pół godziny rozdać wszystko, to powinieneś wiedzieć, że allinują się ze wszystkim... z Ax, 44, TJ i innymi ciekawymi kartami;]

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    [QUOTE=PeriMCS;147446]igiel: Z AA to każdy chętnie dorzuca do allina PF LOL.

    Nie na ongame ,największe wtopy przez te samoloty.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Lubczyk Zobacz posta
    Moim zdaniem przyfishowałeś, a dowód na easy call to chociażby to rozdanie;] Nikt normalny nie calluje 28 za 4xBB, więc mamy tu doczynienia z mega sponsorem... a Ty zrzuciłeś QQ - 3 rękę w holdemie, haha. Jeśli grasz z takimi miłymi kolesiami, którzy lubią nabudować się w 15 minut, a w ciągu pół godziny rozdać wszystko, to powinieneś wiedzieć, że allinują się ze wszystkim... z Ax, 44, TJ i innymi ciekawymi kartami;]
    Donk, nie donk, potrafił wykorzystać rękę. Zobacz jak mnie stacknął. Nie sądze, żeby mnie ktoś callnął za kilka $ z tą 8. Moje statsy 16/10.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    to, że Ty używasz PT to nie znaczy, ze wszyscy a już raczej na pewno nie koleś, który tak gra... QQ vs random to 80:20 więc miałeś szansę się na nim odegrać i nie skorzystałeś... wg mnie zrobiłeś błąd.... za chwile można pokazać rozdanie jak ktoś przegrywa AA vs 27o i czy to też będzie powód by zawsze już zrzucać AA preflop a 27 allinować ??

    chyba nie.