Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    O to mi chodzi ze tam jest to nagminne czasami sie zygac za przeproszeniem chce, grajac 1 na 1 co 2 rozdanie to jak wygrana w toto-lotka, nastepny przyklad dzisiejszy 1 vs 1 ja KK przeciwnik 48
    Flop 85K zgadnij jak sie skonczylo? 85K88. Za przeproszeniem ile mozna? Ten soft jak dla mnie jest poprostu chory, skoro duzo wieksze jest prawdoopodobienstwo ze przegrasz fullem z kareta anizeli na odwrot. Mimo ze grasz heads up mozesz byc w 100% pewny ze twoj przeciwnik posiada wlasnie ta jedyna karte ktora moze cie pokonac, w duchu sobie mowisz: jest jeden koles i jedna karta, to tak jakbym skoczyl z wierzowca i zwichnal koste wiec wchodzisz i co? Jak zawsze jest mega, giga, super, hiper, niespodzianka. Tam nie ma ze tak powiem "zwyczajnych" rozdan,90% to super widowiskowe rozgrywki. Moja opinia: Jesli starasz sie grac tam poslugujac sie rozumem wczesniej czy pozniej przegrasz wszystko, jesli jestes totalnym idiotą to ten soft jest w sam raz dla ciebie - moje prywatne zdanie.

  2. #22
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    To mówisz, że soft na ongame jest podkręcony?!!
    Ja myśle, że sytuacje które opisałeś zdarzają się wszędzie, grałem na paru pokerromach i wszędzie to samo, zawsze dochodzi fishom do niesamowitych układów.
    Grałem na i4poker i po pewnym czasie stwierdziłem, że co tam się dzieje to przegięcie rachunku prawdopodobieństwa.
    Przeniosłem się na ongame i zauważyłem różnice, wydawało mi się że wszystko śmiga jak należy, do czasu
    Po kilkudziesięciu czy też kilkuset badbetach (kto by zliczył) stwierdzam, że taki syf jest wszędzie
    Nie wspominam nawet o PS czy też innych zacnych szulerniach, bo wiadomo jak jest.
    A więc nie jest to teoria spisku czy też spiskowa teoria dziejów, lecz normalne shit happens.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez przemson Zobacz posta
    Ten soft jak dla mnie jest poprostu chory, skoro duzo wieksze jest prawdoopodobienstwo ze przegrasz fullem z kareta anizeli na odwrot.
    Jak to wyliczyles? Jestem ciekaw poprawnego matematycznego dowodu.

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    przemson przestan sie kompromitowac i probowac wciskac jakies niestworzone teorie. Wklejasz same bad beaty a rozdan rozegrales setki, co z tymi wygranymi, o nich milczysz. A bad beaty zdarzaja sie wszedzie i sa nieunikniona czescia tej gry. Piszesz ze na ongame duzo wieksze jest prawdopodobienstwo ze przegrasz gotowym fullem z dobierana kareta anizeli na odwrot. Gowno prawda, pomysl ile razy miales fulla i nikomu nie doszla kareta, ale ty potrafisz tylko wytykac przypadek kiedy przeciwnik fartownie dobral i od razu na bank soft podkrecony i oszustwo. Albo lepiej twierdzisz ze grajac HU mozesz byc w 100% pewny ze przeciwnik posiada wlasnie ta jedyna karte ktora cie pokona. Wiec co nigdy nie wygrales HU? Czy twoj przeciwnik ma tez myslec ze ty na 100% posiadasz wlasnie ta jedyna karte ktora go pokona? Bo przeciez obaj gracie na podkreconym sofcie ongame. Ale ty piszesz tylko o swoich bad beatach, wszystkie twoje wygrane byly jak najbardziej uzasadnione i nigdy nic fartownie nie dobrales. Gram na ongame a konkretnie na betsson juz bardzo dlugo i po ogromnej liczbie rozegranych rak moge smialo powiedziec ze statystycznie takie bad beaty jak opisane przez ciebie zdarzaja sie wcale nie czesciej niz na innych roomach. Za totalna bzdure uwazam rowniez ze 90% rozdan na ongame to widowiskowe rozgrywki, chyba kiepsko u ciebie z liczeniem skoro piszesz takie rzeczy.

    Moja opinia: Staraj sie pisac posty poslugujac sie rozumem zamiast wyglaszac jakies glupie teorie, a jesli jestes tak bardzo pewien swojego zdania to zawsze mozesz zaczac grac jak totalny idiota zeby wszystkiego nie przegrac i ogrywac "fishow" runnerami. Powodzenia w grze, moze nawet sie spotkamy przy jakims stole, fajnie ze zgodnie z twoja teoria bede mial wtedy 100% szans na ogranie ciebie i zawsze bede trzymal w reku ta jedyna karte ktora cie pokona. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 08-12-2007 o 11:52