Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    zazwyczaj tylko czytam analizy rozdań, ale się nie wypowiadam. W tym przypadku czuję, że muszę. Jak coś to gram NL100.

    Naprawdę nigdy nie trafiliście na maniaka, który ciśnie każdą rekę niezależnie od tego co się dzieje na stole? Tacy kolesie zazwyczaj mogą mieć wszystko, a ich zagrania są totalnie nieprzewidywalne - zraisuja bloty i wyłapią fulla, albo oddadzą allina na stritowym boardzie ze slowplayowanymi asami. Tak samo w tym przypadku on może mieć wszystko, nawet 72o Cie rozpierdala. Nie wiem czy pamiętacie, że na takich kolesiach powinno się zarabiać, a nie oddawać szczęściarzom kolejne BI, tylko dlatego, że żal zrzucić potęgę na kijowym boardzie. Na co gra typowy internetowy fish ? Na top parę. Jak gra tripsy ? Slowplayuje. Moim zdaniem gra na 7kę i mógł mieć nawet 87s, K7s, A7s (zdarzali się tacy w notkach, którzy reraisowali takie ręce) dla niego może być to na tyle "ładnie wyglądająca" ręka, że mógł się pokusić o jej reraise pre. Ogólnie wszystko przecież rozegrane OK, więc przy tych oddsach puszczam tą pulę i z bólem serca zrzucam asy, (których myślę, że po poprzednim callu i mocnym zdziwieniu co kolo 3mał, nie zrzuciłeś) no i czekam na lepszą okazję.
    Ostatnio edytowane przez John Doe ; 04-12-2007 o 02:54

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    żeby zamknąć temat,bo już umarl:
    Mój check nie wynikał z faktu że zastanawiałem sie nad foldowaniem,tylko przyjąłem że ja tu i tak sie wypłacę,ale stwierdziłem ze jak nic nie ma to może spasować na mój all in,a jak dam check to może wrzuci all ina z niczym
    Hero call
    river bez znaczenia ,a maniak pokazuje

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    trafiłeś na megafisha
    jego sposób jest dobry, ale tylko na początkujących multitablowców