Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 172
  1. #131
    Ja dostalem wszystko co mi sie nalezalo. Mam rowniez nadzieje, ze za masters tez kase dostane. Wypowiesz sie BetssonMan?

  2. #132
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    2007-09-22 09:02 Dodano POLP Mast Tourn 1 Place I wypłata połowy.
    Ja juz nie licze na druga czesc za wygrana w mastersie w Poznaniu. Miało byc po 2 tygodniach mineły wlasnie 2 miesiace....
    Milo jest jeszcze jakas szansa czy moge pomarzyc?

  3. #133
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    @ Sadam - przecież nie mogą takich wałów robić ;-D.

    Milo lista została wysłana, wypłaćcie ludziom co obiecaliście bo chyba nie o to chodzi by klientów tracić.

  4. Witam,

    Dobrze wiecie, żeby Betsson zawsze wypłaca obiecane nagrody
    Szczegolnie dziwne wydają sie pretensje ligi z Bemowa . W trakcie sezonu wyniki dostawałem nieregularnie, z dużym opóźnieniem i to było główna przyczyna opóźnien.
    Na rozegranie Matersa czekałem 5 miesięcy. Nigdy nie robiłem z tego powodu żadnych problemów.Wydaje mi sie,że w tym momencie moglibyście sie wykazać odrobiną cierpliwości.
    Wynki mastersa dostałe kilka dni temu i za chwile powinny pojawić się na kontach.

    Nie wiem co chciałeś Sadam osiągnąć swoim postem - na pewno niczego nie przyspieszyłeś.
    Jeśli piszesz ze AArtino nie grał w mastersie, a ja w wynikach dostaje, że grał ... to zakładam, ze to "nieporozumienie" i nie wstrzymuje wypłat, żeby wyjaśnić o co chodzi.
    AArtino pisze o $100 - ja od Bugiego dostaje inne kwoty ...
    To dwa dowody na to, że załatwianie tych spraw na forum wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie. Kontaktujcie sie z Bugim- on ma ze mna bespośredni kontakt i to jest najlepszy i jedyny sposób na załatwianie spraw zwiazanych z ligą.

    Gondar - myslę, że rozwiałem Twoje wątpliwości. I dzięki za, krótką ale objektywną wypowiedź. Przyślij mi na prv swój login - mam trochę ticketów do dopisania więc dlaczego miałbyś jednego nie dostać ?

    Wrona - prv.

    Pzdr
    M.

  5. #135
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    Nigdzie nie napisalem ze Aartino nie gral w Mastersie. Oczywiscie ze gral.Proponuje przeczytac jeszcze raz.
    A osiagnalem to co chcialem osiagnac czyli nastapil jakis odzew z Twojej strony.Aartino pytal o to przedwczoraj i byla cisza.
    Mam watpliwosci czy odpisalbys cos w tym temacie bez mojego posta ale moge sie mylic.

    Pozdrawiam.

  6. #136
    A jak sie wyrabia ten bonus to ma byc 10 rozdan na dolara, licza sie rozdania z turniei??

  7. Cytat Zamieszczone przez gondar Zobacz posta
    A jak sie wyrabia ten bonus to ma byc 10 rozdan na dolara, licza sie rozdania z turniei??
    Witam,
    Licza sie tylko rozdania przy stolikach cashowych.

    pzdr
    M.

  8. #138
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    gondar, aby wyrobić bonus, musisz zebrać 10 punktów gracza (a nie 10 rozdań) na każdego bonusowego dolara. Masz na to 60 dni.
    Co do zasad przyznawania punktow:

    Gry przy stole:
    0.1 Punktów Gracza przyznaje się za każde $0.10 zapłaconego rake'u. Zatem rake w wysokości $3 da wszystkim graczom w rozdaniu 3 Punkty Gracza. Jedynie ci gracze, którzy dokładają się do puli otrzymują Punkty Gracza. Wszyscy gracze, którzy dokładają się do puli otrzymują taką samą liczbę Punktów Gracza.

    Turnieje:
    5 punktów gracza przyznawanych jest za każdego dolara, składającego się na wpisowe (w turniejach za prawdziwe pieniądze). Na przykład, jeśli zgłosisz się na turniej $20 + 2 zostanie ci przyznanych 5 * $2 = 10 punktów, jeśli wybierzesz turniej $5 + $0.50 zdobędziesz 5 * $0.50 = 2.5 punktów. Punkty są przyznawane po zakończeniu turnieju.

  9. Kraks - masz racje ale tylko w kwestii wyrabiania bonusów za depozyt
    A turtaj akurat rozmawiamy o nagrodach wygranych w ligach live - a tam zasady są inne - takie jak opisałem wyżej

    pzdr
    M.

  10. #140
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Racja, sorki za bledne info