Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    ***** Hand History for Game 6475450543 *****
    $200 USD PL Omaha - Monday, November 05, 07:29:00 ET 2007
    Table Table 126336 (No DP) (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Total number of players : 10
    Seat 3: HERO ( $306.35 USD )
    Seat 5: mortello2006 ( $691.03 USD )
    Seat 9: PourMaLoule ( $164 USD )
    Seat 2: rienvn ( $220.66 USD )
    Seat 8: Drtkd ( $530.91 USD )
    Seat 1: ihero ( $198 USD )
    Seat 10: ninjazx12 ( $114 USD )
    Seat 6: WheelsteR ( $198 USD )
    Seat 4: Sukcram ( $210.20 USD )
    Seat 7: loose_action ( $198 USD )

    WheelsteR posts small blind [$1 USD].
    loose_action posts big blind [$2 USD].

    ** Dealing down cards **
    Dealt to HERO [ ]
    Drtkd folds.
    PourMaLoule folds.
    ninjazx12 calls [$2 USD]
    ihero folds.
    rienvn calls [$2 USD]
    HERO raises [$11 USD]
    Sukcram calls [$11 USD]
    loose_action calls [$9 USD]
    ninjazx12 calls [$9 USD]
    rienvn calls [$9 USD]

    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    loose_action checks.
    ninjazx12 checks.
    rienvn bets [$53.20 USD]
    HERO calls [$53.20 USD]

    Sukcram folds.
    loose_action folds.
    ninjazx12 folds.

    ** Dealing Turn ** [ ]
    pot = $159.40 USD

    rienvn is all-In [$156.46 USD].
    HERO ???

    ---

    Przeciwnik gra 52/5.5/1.4 - oceniam go na seta lub top two pair, na pewno nie betuje tutaj żadnego draw. Jaka wg Was jest szansa, że przy takim AF betuje na flopie top two pair? Czy call jest +EV?
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 05-11-2007 o 11:53

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Call nie jest EV+ i on dobrze o tym wie. Oznacza to ze go dobrze zczytales na tego seta. I dobrze go chroni przed Twoimi drawami. Masz 13 outs (2 A, 4 Q, dziewiec innych do koloru minus K i 7 kier, ktore prawdopodobnie daja mu fulla), czyli prawdop. dobrania do lepszego ukladu przy optymistycznym zalozeniu, ze nie ma on zadnej z tych kart wynosi 32,5%. Malo. Nie wyobrazam sobie w ogole goscia betujacego tak 2 pary nawet topowe (chyba ze turbo donk). W omaszce sety sa na porzadku dziennym, wiec chyba nie ryzykowal by ze to ty masz tego seta.

    EDIT: jedyny uklad bez seta w danym momencie, ktory mozna tak zabetowac to K,Q,J,10, K,Q w kierach. Ale malo prawdopodobne.
    Ostatnio edytowane przez Górny ; 05-11-2007 o 12:07

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Górny można więcej układów tak zabetować,gość może mieć top two,bo prawdopodobnie gdyby Bocian miał seta K reraisowałby tak niebezpiecznego flopa,jak dla mnie fold lub call jest tak samo dobrym zagraniem,bo przy jego zakresie reki twoje szanse oceniam na 30-40% czyli mieścisz sie już w pot odsach,w zależności co on ma poza top two lub setem,jedyna prawdopodobna ręka którą bijesz to AQJx(z czego dwie karty do koloru)

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Taka agresja po na flopie goscia z takimi statami przy 6 osobach w rozdaniu z middle position i moze miec wiecej ukladow? Nie wydaje mi sie. Dla mnie set siedzi na pewno (moze dwojek, ale set). Ja bym to wywalil w ulamku sekundy. Trudno. Call na turnie jeszcze uzasadniony, bo moglismy liczyc na zaangazowanie sie w pule jeszcze innego gracza, ale teraz to ja juz sie ewakuuje.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    teraz fold moim zdaniem, nie oplaca sie call, ale za to wczesniej walnalbym reraise allin na flopie

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    wlasnie wydaje mi sie troche bet przeciwnika na flopie troszke blokujacy - sprawdza on czy ty czasem nie masz kkxx - callujac pokazales praktycznie ze masz to aaxx z drawem do nutfl i chcesz podniesc swoje oddsy poprzez nadzieje na call innego z preflop raiserow
    ja bym tu na pewno dal reraise - czy z aaxx ds chcesz lepszy flop?ma wyjechac a? za kazdym razem gdy wyjedzie flop podejrzewasz go o set? zwlaszcza ze masz jeszcze dodatkowy draw do str i duza szanse na suckout jesli nawet ma set
    jesli ma top2 to szansa tym wieksza
    obstawiam go na kqjt bez kierow
    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Właśnie zauważyłem, że nie wrzuciłem wyniku.

    Pacnąłem call i wyfiszowałem kolor. Koleś miał top seta, czyli nie miałem oddsów (minimalnie).

    To co mnie w tej ręce zastanowiło, to pytanie: jak często koleś musi mieć top two pair, aby mój call był poprawny? Przy jego AF bardzo nisko oceniałem szansę, że atakuje z czymkolwiek innym niż set bądź top two pair z bonusami w stylu drawy. Potrafi ktoś to policzyć? Bo sytuacja dość standardowa, jakby nie było...

    A nie grałem push na flopie z jednego prostego powodu - na turnie i tak mam oddsy bliskie sprawdzeniu, a mogę uciec z rozdania kiedy stół się sparuje. Od jakiegoś czasu na FR nie wrzucam bezmyślnie stacka do puli przy mocno prawdopodobnym 60-40 dla przeciwnika i chyba nieźle na tym wychodzę. Oczywiście wszystko zależy od sytuacji i przeciwnika etc., ale tutaj akurat call wydawał mi się lepszy.

    pzdr