Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 83
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    mój brat grał w jakąś co mówił, że fajna chyba ruska z tym, że zlokalizowana na różne języki... jak sobie przypomnę to podrzucę linka

  2. #62
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    piszę jeden pod drugim bo znalazłem to co obiecywałem i odświeżam trochę temacik

    www.imperiaonline.org

    możecie sobie looknąć

  3. #63
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    www.plemiona.pl

    Straszna,najpierw się człowiek wciąga a potem nie sposób się uwolnić
    Na 2 zrobiłem rebelie w najsilniejszym plemieniu wykorzystując ,nadarzające ,sprzyjające okoliczności i zostałem królem
    gra w stylu,jeżeli chce się być top10 to 24h na dobe, to za mało

  4. #64
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    gra ktos na nowym speedzie ?

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Grudziądz
    Posty
    16
    ja gram. rl2403 jestem nawet w jakims sojuszu ale pewnie mnie wyrzucą bo nie płacę składek

  6. #66
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Kurde wciągneła mnie ta gra

    wie ktoś o co chodzi?? w instr. nie ma tego nigdzie :/

    w tym miescie mam rezydencje - jest to moje jedyne miasto moze pomożecie mi jak ją zburzyć i chciał bym tu pobudować pałac żeby było stolicą.

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Grudziądz
    Posty
    16
    Żeby zburzyć budowlę musisz mieć główny budynek na 10 poziomie, a jeśli chodzi o akademię to im wyższy poziom tym lepsze wojsko możesz mieć. Aby ulepszyć wojsko musisz zbudować też inne budowle tj. stajnie, kuźnie lub zbrojownie. Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez rl2403 ; 21-11-2007 o 13:14

  8. #68
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    dokładnie... poza tym w instrukcji wszystko jest napisane które wojsko co potrzebuje by mogło zostać zbadane...

    jak już będziesz miał budynek główny na co najmniej 10 poziomie po wejściu w główny budynek pojawi Ci się zburzyć budynek i lista rozwijalna aby to zrobić... budynek burzy się poziom po poziomie i burzenie trwa o ile pamiętam tyle ile trwało budowanie...

    poza tym tak jak mówiłem polecam FAQ na forum tam raczej wszystkie wątpliwości zostają rozwiane. http://forum.travian.interia.pl/forumdisplay.php?f=34

  9. #69
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Rozbudowalem swoja osade mam juz kilku obroncow(falangi bo gram galami) ale nie wiem jak wyszkolic miecznika. W koszarach moge tylko szkolic falangi a miecznika niby moge w akademii ale jest strasznie drogi. Jak patrze w instrukcji to miecznik wychodzi znacznie taniej. Z gory dzieki za pomoc.

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    strasznie zarazliwe.
    dawniej jak wlaczalem kompa to wchodzilem na poczatku na www.pokerzysta.pl a teraz wchodze na www.travian.interia.pl hehe
    Mnie to wcale nie zaraża i szczerze mówiąc to dziwi mnie, że ktoś starszy niż mój kuzyn z gimnazjum w to gra.

    A co do wspominek - ATARI 65XE! To był sprzęt. Nie jakiś biedny Commodore, z wiecznie rozsterowaną głowicą w magnetofonie A jak jeszcze tata kupił na giełdzie używaną stację dyskietek California Access 2001 to już wogóle był szał. Teraz gierki ładowały się 3 sekundy! Miałem 7 lat jak go kupiliśmy, za dolary w Pewexie Gierek River Raid, The Last Starfighter, Zorro, Bruce Lee, World Karate Championships, Ninja, Boulder Dash nigdy nie zapomne. Teraz już żadna gra mnie tak nie jara. Nawet ukochany PES. Pamiętam też przepisywanie programów z Bajtka i pisanie swoich pierwszych własnych programów. Tak się wtedy zaraziłem komputerami, że teraz jestem programistą. To były piękne czasy.