Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Podczas sobotniej gry we wroclawiu na stoliku 1-2 przyszlo bardzo ciekawe rozdanie w double flopa


    Flopa ogladalo 7 osob z zywa 4 czyli pula byla 28

    i zaczyna sie tak

    flop1

    flop2


    gracz1 (nie pamietam nicka ) bije o pota z
    Palermo call z karta niewiadomoa ;P
    Wtem budzi sie Łysy i o pota czyli 84 w gore z
    Tutaj odzywa sie takze Coher jeden z murkow na naszym stole i
    allin za jakies 200 z hakiem z
    akcja teraz do mnie mam rowniez monstera :P ale z ciezkim bolem fold
    Teraz Bartas mysli mysli patrze co ma czyli rowniez zajebista karta o dziwo pomorski Miszcz fold
    akcja wraca do poczatkowego raisera i on rowniez fold

    palermo fold i łysy oczywiscie call


    flop1 turn river

    flop2 turn river


    i co sadzicie o foldach graczy z J10 i 45 ? jak dla mnie to so mega zajebiste rece oboj gracze mieli okolo 400-500 i pokrywali cohera i łysego

    Tak czy siak rozdanie mega Rigged !!! a wygrana łysego nie byla niespodzianka przeciez wystarczylo trafic 6 najlepsze ze przed rozdaniem widzac ile trafli bylo spalonych powiedzial ze i tak trafi ta 6

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie qmam foldow obu graczy...

    Na takim stole jaki tam byl nigdy bym tego nie zrzucil, zreszta na murkowym stole tez

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    15
    Po riverze 45 rzeczywiscie okazalo sie zajebiste Ale czy Ty przypadkiem nie pomyliles czegos w tym rozdaniu? Ja pamietam bardzo podobne, ale w crazy pineapple double flop, nie w holdema.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe no ale po wyrzuceniu karty sprowadza sie do holdema

    i mysle ze to byl na 90% holdem double flop

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    15
    Ja pamietam rozdanie w crazy, gdzie jeden flop byl czarny, Ace high, a na drugim bylo Kx3, dwa kiery. Mialem na rece KsJh3h i mialem trudny wybor przed zrzuceniem. Wyszlo tak, ze nie zrzucilem karty przed wylozeniem turna i musialem wyrzucic jedna losowo (chyba Ty mi wylosowales) No i wlasnie na flopie, na ktory gralem, pojawil sie kolor, a mi zrzucono Jh, wiec rozdanie odpuscilem.
    Nie wiem, moze bylo drugie podobne rozdanie w holdema. Jesli tak, to ja tego JT bym nie wyrzucil, nad zrzuceniem 45 powaznie bym sie zastanowil. Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Skoro juz niejako zostałem wywołany do tablicy to uzasadnie mój fold tym, że w trakcie rozdania toczyła sie dyskusja, iż nie tylko ja mam draw w treflach co oznaczało ze najprawdopodobniej na jednym flopie miałem "martwego drawa" i w najlepszym razie mogłem podzielić sie pulą

    Pozdro

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    15
    W crazy jest wieksze prawdopodobienstwo, ze masz martwy draw. Jesli jednak to rozdanie bylo, tak jak pisze sebkrol, w holdema, to do Lysego i Cohera ja bym tego nie zrzucil, zwlaszcza ze grales na oba flopy.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    to na 100% było crazy ale dla mnie nie miało to znaczenia wiedziałem tylko ze na jednym flopie na 80% jestem w dupie nawet trafiajać trefla a na drugim nawet jak trafie str. to równie dobrze ktoś mógł trafić kolor w kierach.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Wtedy to Ty juz Serginho scashowales swoj zarobek i nie chciales wiecej ryzykowac-murku!

    A co do checi instant callowanie Lysego i Cohera to tylko pozotaje nam sie cieszyc!!! Nareszcie tak dlugo wypracowywany image Jacusia moze w Sosonowcu zadziala i przyniesie mu jakies zyski, badz przynajmniej mniejsze straty

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    15
    Jesli Ty nie miales wiecej niz buy-ina to jeszcze bylem na stoliku Poza tym Palermo bral w nim udzial, a on przede mna sie cashowal. Ja bym z Wami zagral swoim J3 w kierach, ale po moim bledzie musialem pozbyc sie jednej karty losowo i pech chcial, ze wlasnie kolor zostal zrzucony.