Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Zaczalem ostatnio grac turnieje na BET365POKER i powiem Wam ze niezle mi idzie. Po 4 dniach nazbieralem $350 nic nie wplacajac bo zaczalem od Freerolla a pozniej juz takie za $2,25, $3,5 i $5.
    Powiem, ze gra sie niezle. POLECAM!!!
    Jesli ktos z Was juz tam gral to niech sie podzieli opiniami.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    przez pomylke napisalem to jako gosc

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    dla tych ktorzy chca zaczac wygrywac i nic nie wplacac (jak ja zrobilem) proponuje zagrac jakis freeroll:
    codziennie godz. 17 freeroll $1000
    soboty godz. 21 freeroll $5000

    Nie trudno tu choc troszke szkubnac zeby na platnych zaczac.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Bielsko - Biała
    Posty
    9
    przeca te freerolle i multi table oprócz tego za 5000$ to to samo co w expekcie :shock:

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    ano widzisz oprucz tego za $5000 a na nim sie najlepiej zarabia. A poza tym rownie dobrze moglbys stwierdzic ze wszystkie pokery na sieci sa takie same i nie ma znaczenia na ktorym sie gra, zreszta ja juz nie gram freerolli tylko turnieje platne bo mam dosc kasy

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    nie rozumiesz. Wszystkie te pokery naleza do sieci prima poker, wiec obojetne czy grasz na expekcie, bet,colloseum, crazyvegas poniewaz grasz w tym samym turnieju.Siec prima ma wiele klientow, jednak cala ze tak powiem ramowka stanowi wspolna calosc.


    ownerek

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    No tak masz racje ze to jedna siec. Jednak gralem na innych z tej sieci i mi sie nie podobalo. Chodzi o grafike i drobne szczegoly, ktore znieniaja postac rzeczy. Nie mozesz twierdzic, ze na wszystkich pokerkach tej samej sieci gra sie tak samo.