Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    4 ręka hero na tym stole. Przeciwnicy nieznani. Co robicie na flopie?

    PLAY MONEY OMAHA_HI, POT_LIMIT


    Seat 1: alcaida ($102.05 in chips)
    Seat 2: Lindin78 ($49.35 in chips)
    Seat 3: agentungar ($75.35 in chips)
    Seat 4: U_R_Unreal ($101.55 in chips)
    Seat 5: eht ($136.75 in chips)
    Seat 6: SINOBRODY ($25 in chips)
    Seat 8: djalminha888 ($16 in chips)
    Seat 9: hero ($114.65 in chips)
    Seat 10: isabelo ($130 in chips)

    dealt to hero Ah 5c 5d 7d

    ANTES/BLINDS
    eht posts blind ($1), SINOBRODY posts blind ($1), isabelo posts blind ($1).

    PRE-FLOP
    djalminha888 calls $1, hero calls $1, isabelo checks, alcaida calls $1, Lindin78 calls $1, agentungar calls $1, U_R_Unreal folds, eht checks, SINOBRODY checks.

    FLOP [board cards: KD,5H,2D ]
    eht checks, SINOBRODY checks, djalminha888 checks, hero bets $4.50, isabelo calls $4.50, alcaida calls $4.50, Lindin78 bets $30.50, agentungar folds, eht folds, SINOBRODY folds, djalminha888 folds, hero ?

    2 set, backdoor diamonds, ale czy to wystarczająca ręka?
    Ostatnio edytowane przez mario28 ; 06-01-2008 o 07:47

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    lindin ma tylko pół stacka a pozostali nie wydają się groźni i raczej nie sprawdzą twojego all ina co da trochę darmowej kaski w puli. myślę, że warto zaryzykować, choć fold jak i all in wchodzi w rachube. call jest wg mnie zagraniem beznadziejnym
    63% na all in, 37% na fold

    (mam taką teorię, że jak się boję z taką kartą na takim flopie zagrac za stack to robie fold pre flop)
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 31-10-2007 o 23:45

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Otóż to, dla mnie fold preflop - jakiego flopa się spodziewałeś limpując z tą kartą z EP? Skoro już jesteś w rozdaniu z taką ręką i dostajesz flop-marzenie, to IMO musisz grać to do końca, zwłaszcza że przeciwnik jest nieznany i że ma pół stacka. Wrzucasz AI i biorąc pod uwagę dead money nie jest to jakieś bardzo złe zagranie - masz kilka możliwości zabicia jego zakresu (dobry może być zarówno set jak i kolor), no chyba że ma top seta + NFD, ale wtedy pewnie grałby to słabiej nieco. A jak ma np Ad 3d 4 X to macie coś w stylu coinflipa.
    IMO jesteś w tej ręce gdzieś między 2-1 dog a break even. Push'n'pray i dziękuj losowi że trafiło na shorta...

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    taka mała prośba żebyś dawal przed kartami ":" ,będzie wszystko bardziej czytelne
    jak dla mnie fold pre flop,a na flopie też raczej to pasuje,dwie top pary nie bardzo wchodzą w rachube,więc albo ma monster drawa,albo KK,mało zainwestowaleś,będziesz gral z jednym przeciwnikiem,i poza czwartą piątką tak naprawde nie wiesz na czym stoisz,ale jeżeli byś decydowal się na walke to reraise na flopie,mniej dylematow jak weidzie kolor czy full