Zobacz wyniki ankiety: Wybory

Głosujących
266. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • PO

    152 57.14%
  • PiS (o.O)

    28 10.53%
  • LiD

    35 13.16%
  • PSL

    4 1.50%
  • UPR

    36 13.53%
  • LPR

    3 1.13%
  • SO

    1 0.38%
  • inne

    7 2.63%
Strona 72 z 84 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 839
  1. #711
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    @sebkrol18 badania ośrodków statystycznych to spekulacje !!! dokładnie tak Różnią się od siebie ponieważ ich wynik zależy od doboru badanej grupy. W jednym PIS ma x% a PO y% a w drugim dokładnie na odwrót. Dlatego nie są one miarodajne. Tak samo ze śmiesznym ustalaniem preferencji wyborców ze względu na wiek czy też wykształcenie.

    "A co do oceny to chyba wszystkie zagraniczne gazety (jak rowniez wiele politykow, premierow, prezydentow) uwaza zmiane rzadzacych w Polsce jako pozytywna" - ten fakt akurat powinien Nas martwić, a nie cieszyć. Elementarna wiedza o stosunkach międzynarodowych się kłania

  2. #712
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    bo chce zyc w spokoju a nie w codziennej wojnie, na dosc uzywania slozb specjalnych w polityce i ciaglego szukania hakow ... narod chce zyc w spokoju ... i chce zeby rzad rzadzil a nie inwigilowal !!!!!!

    Co za parobek,pewnie jak wszyscy z PO sam jestes zdrajaca,konfidentem i sie tego boisz dla patrioty to priorytet,a co do PO to miało miazdzace przewage oprocz USA wśród gamoniowatych bez wykształcenia emigrantów,ktorzy nie potrafia poradzic sobie w polsce ale tego pewnie nie wliczyli

  3. #713
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    CORTEZ......mam dla Ciebie propozycje,wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim prof.Bartoszewski wyglosil wyklad na temat 20stego stulecia,nie mowil tylko o historii nawiazywal takze do czasow terazniejszych.Mysle ze warto go posluchac i na spokojnie przemyslec jego slowa.Jest to osoba chyba juz nawet nie o klase powazniejsza,inteligentniejsza,weselsza i bardzioej zyciowa niz pan Kaczynski.
    No ale pewnie Ty zaraz powiesz ze jest to zdrajca i konfident(Jak zauwazylem to Twoje ulubione okreslenie).Pisze o tym wykladzie dlatego ze Pan Bartoszewski mowil o tym ze patriiota nie jest osoba ktora najglosniej krzyczy ze nim jest!!!Patriotami sa ludzie ktorzy robia wszystko zeby Polske przedstawic w dobrym swietle za granicami kraju,ktorzy ciezko pracuja a nie robia codzinnie konferencje i mowia jak to oni kochaja Polske jakimi sa patriotami!!.
    Pozdrawiam

  4. #714
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Nie wiem czy to slyszeliscie. Po ogloszeniu przez OBWE, ze telewizja polska nie byla bezstronna podczas kampanii, premier kaczynski zapytany w chyba polskim radiu co o tym mysli powiedzial, ze pis wlasnie przez tvp przegral wybory bo ta prowadzila kampanie zachecajaca ludzi do wziecia udzialu w wyborach.

  5. #715
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Domin: badania z dnia wyborów z tego co się orientuję mają niepewność pomiaru rzędu kilku procent(2-3?).
    Dzięki temu nigdy jeszcze oficjalne wyniki wyborów nie różniły się zbytnio od tych podawanych po zakończeniu ciszy.
    link: http://serwisy.gazeta.pl/wybory2007/0,0.html
    (tak, wiem że to z serwisu zaplutego karła reakcji jakim jest GW, ale myślę że zbyt grubym oszustwem byłoby dawanie fałszywych wyników firmowanych PKW- zwłaszcza że już i tak po ptokach ).

    A tak wogóle to nienawidzę dyskutować o polityce gdy spotykają się sympatycy PO i PiS.. Po krótkim czasie zamienia się to w stek wyzwisk, obelg i powtarzania wciąż tych samych argumentów..Po cholerę wam ta agresja?

    Cytat Zamieszczone przez El Capitan Zobacz posta
    Nie wiem czy to slyszeliscie. Po ogloszeniu przez OBWE, ze telewizja polska nie byla bezstronna podczas kampanii, premier kaczynski zapytany w chyba polskim radiu co o tym mysli powiedzial, ze pis wlasnie przez tvp przegral wybory bo ta prowadzila kampanie zachecajaca ludzi do wziecia udzialu w wyborach.
    Tak ściślej to mówił że to przez motto: "Idź na wybory, zmień Polskę" i że to niby było skierowane przeciw nim i że to dowód na to że TVP nie jest stronnicza.. Kiedyś mnie ten człowiek wkurzał, teraz jak już nie ma pełni władzy to na szczęście coraz częściej tylko śmieszy...
    Ostatnio edytowane przez Tramwaj ; 24-10-2007 o 11:15

  6. #716
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez CORTEZ Zobacz posta
    bo chce zyc w spokoju a nie w codziennej wojnie, na dosc uzywania slozb specjalnych w polityce i ciaglego szukania hakow ... narod chce zyc w spokoju ... i chce zeby rzad rzadzil a nie inwigilowal !!!!!!
    Ty jednak jesteś naprawdę pojebany! A KTÓRY RZĄD NAS PRZEZ OSTATNIE DWA LATA CIĄGLE PODSŁUCHIWAŁ??? KTÓRY ZBIERAŁ HAKI??? KTÓRY WSADZAŁ NIEWINNYCH LUDZI DO PIERDLA??? Rząd PO czy twojego ukochanego PiS?? Weź sie kopnij w czoło człowieku!! Nie pisz więcej, zakop się pod ziemię, zrób coś, żeby cię już nie było!

    Wybraliśmy PO właśnie dlatego, żeby można było wreszcie żyć w spokoju...

  7. #717
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    El capitan i tramwaj to sa ludzie ktorzy nawet nie rozumieja jednego zdania a glosuja na PO
    ,,Idź na wybory zmień Polskę,, wujek wam dzieciaki autystyczne wytłumaczy oco chodzi,według badan okoł 2 mln polakówm nie głosowało na PO bo im pasował ich program,tylko dla tego żeby być przeciw obenej władzy,i robili to na przekór,a ten slogan właśnie ich do tego zachecał
    jack daniel scierwusie to bły cytat,
    Ostatnio edytowane przez CORTEZ ; 24-10-2007 o 11:28

  8. #718
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez domin Zobacz posta
    weeskacz uwierz na słowo, że mijasz się z prawdą.
    I tym się różnimy - ja nie wierzę na słowo tylko ufam solidnym faktom i swojemu umysłowi, którego używam do analizy zebranych danych. Ty wierzysz na słowo swojemu wodzowi, masz w dupie wszystkie fakty bo przecież jeśli fakty źle świadczą o pis to wiadomo, że fakty są nieprawdziwe, co do umysłu to w twoich postach widać, że go nie przeciążasz.
    Na jakiej podstawie stwierdzasz, że PIS wygrał jedynie:
    - wśród osób powyżej 60 roku życia,
    - wśród osób z podstawowym i zawodym wykształceniem,
    - na wsi,
    - ściana wschodnia

    W 9 mandatowym okręgu nowosądeckim PIS uzyskał 53% głosów (w poprzednich wyborach o ile mnie pamięć nie myli ok. 37%) co daje 5 mandatów. PO 3 mandaty zaś PSL 1.
    Oprócz tego PIS wprowadził do senatu 2 senatorów czyli 100%

    Powyższe dane obalają w sposób dobitny Twoje stwierdzenie we wszystkich 4 punktach. Więc proszę o konkrety a nie populistyczne teksty nie mające się nijak do rzeczywistości.
    Jak na podstawie jednego okręgu obaliłeś wyniki z całej Polski??? I jakim sposobem wywnioskowałeś z tego wiek i wykształcenie wyborców???


    Cytat Zamieszczone przez domin Zobacz posta
    .. przypisywanie preferencji wyborcom ze względu na wiek czy też wykształcenie to nic innego jak spekulacje.
    .... są to tylko i wyłącznie badania często znacząco odbiegające od rzeczywistych preferencji Polaków.
    ....badania ośrodków statystycznych to spekulacje !!! dokładnie tak Różnią się od siebie ponieważ ich wynik zależy od doboru badanej grupy. W jednym PIS ma x% a PO y% a w drugim dokładnie na odwrót. Dlatego nie są one miarodajne. Tak samo ze śmiesznym ustalaniem preferencji wyborców ze względu na wiek czy też wykształcenie.
    Badania były prowadzone w całej Polsce w dniu wyborów, a badane były osoby zaraz po głosowaniu. Np. co dziesiąta osoba. Na podstawie tak zebranych danych można bardzo dokładnie określić preferencje wyborców i stwierdzić jakie grupy na kogo głosowały.

    Co ty robisz w pokerze skoro nie masz pojęcia o statystyce, a nawet ją obalasz???
    Ile już dopłaciłeś do tej gry, a może cały czas kisisz się na freerollach....


    proszę o link do tych danych
    Udało ci się "odkryć" internet, odkopałeś nawet to forum, a nie słyszałeś o GOOGLE???
    Podpowiedź: wpisz PKW(Państwowa Komisja Wyborcza) następnie będziesz musiał wyszukać odpowiednią podstronę z wynikami. Możesz też w google wpisać WYBORY 2007.

    UWAGA: Jeśli zajdzie taka konieczność poproś majstra by dał ci tydzień urlopu na znalezienie tych danych.

    Cytat Zamieszczone przez domin Zobacz posta
    A co do oceny to chyba wszystkie zagraniczne gazety (jak rowniez wiele politykow, premierow, prezydentow) uwaza zmiane rzadzacych w Polsce jako pozytywna" - ten fakt akurat powinien Nas martwić, a nie cieszyć. Elementarna wiedza o stosunkach międzynarodowych się kłania
    W tym jednym zdaniu się z tobą zgadzam "Elementarna wiedza o stosunkach międzynarodowych się kłania". Proponuję na tym etapie odkryć takie abstrakcyjne pojęcie jak DYPLOMACJA (tutaj ponownie pomocne może okazać się google - jeśli został ci jeszcze urlop na ten rok).

    Polska nie może "prowadzić" polityki zagranicznej takiej jak Rosja!!!
    Polska nie jest żadną potęgą i inne państwa nie są zależne od naszego gazu czy ropy.
    Jednak odpowiednio prowadzona DYPLOMACJA przez kompetentnych ludzi może sprawić, że Polska będzie szanowanym i liczącym się graczem na europejskiej i nie tylko scenie.

    Pisowcy pierdolą o twardej polityce - a co Polska dostała za swoje zaangażowanie w iraku i afganistanie? Tylko mi nie mów o tym F16 złomie, który jankesi zamiast przerobić na żyletki wysłali nam. Dlaczego Kaczor bez stawiania żadnych warunkó godzi się na ciągłe przedłużanie pobytu naszych żołnierzy w iraku? To ma być ta twarda polityka???
    Bush mówi: - Potrzebujemy waszych żołnierzy jeszcze przez 2 lata.
    Kaczka: - Nie ma sprawy, a mogę posiaedzieć jeszcze 2 minuty zanim mnie wykopiesz z białego domu?

    PS. A coś mi mówi, ze ty idealnie wpisujesz się w model elektoratu pis. Może poza wiekiem, ale za to twój sposób myślenia jest po sześćdziesiatce. Pisz więcej przyda sie nam nieco rozrywki. Doli nie przenoś proszę postów domina do dowcipów - wiem, że pokusa może być silna, ale ci co nie interesują się polityką niech za karę mają mniej zabawy

    PS2. domin gdyby takich jak ty było więcej to dzisaij modlilibyśmy się do bożka kosmosu by nie gasił nam słońca, a do bożka mieszkającego w morzu byśmy nie dopłynęli do końca świata i nie spadli z naszej płaskiej ziemi...Na szczęscie mimo usilnych starań takich "myślicieli" jak ty i waszych nieustannych prób zaklinania rzeczywistości - nauka rozija się, a świat biegnie do przodu. Choć gdyby było mniej takich dominów to z pewnością rozwój byłby szybszy.


    PS3. Jeśłi chodzi o CORTEZA czyli klona JEZUZA i reszty tego meksykańskiego bajzlu to ich posty można wywalać razem z tymi trolami.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 24-10-2007 o 11:42

  9. #719
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    148
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    Tramwaj widzę, że mnie ubiegłeś, miałem też szukać tych danych.
    Ciekawe czy wspaniały domin ze swoimi 'niepopulistycznymi faktami' jeszcze się odezwie... Wątpię...
    Choć w sumie PiSowscy mają to do siebie, że jeżeli fakty nie pasują do ich rzeczywistości, to tym gorzej dla faktów.
    Ostatnie zdanie andzica ma kluczowe znaczenie dla tej dyskusji i niestety zgadzam sie z nim w 100%.
    Nie da sie prowadzic merytorycznej dyskusji z fanatykami bo oni nie przyjmuja do wiadomosci faktow ktore sa sprzeczne z ich pogladami nawet jesli sa to fakty ptwirdzone przez nauke. Natomiast za fakty przyjmuja tylko to co pasuje do ich pogladow na swiat nawet jesli jest to sprzeczne z wiedza naukowa lub nawet niemozliwe do zweryfikowania metdami naukowymi.
    Pol biedy jesli fanatyzm ogranicza sie do spraw nie majacych wplywu na zycie spoleczenstwa, jesli jednak zaczyna byc dominujacym nurtem w polityce panstwa to zaczyna byc groznie.
    Przypomnijcie sobie co sie wydazylo w Hiszpani i w Niemczech w okresie miedzywojennym. Tam ludziom z monopolem na racje pozwolano zawlaszczyc cala wladze i do czego to doprowadzilo kazdy chyba wie.
    Mysle ze polskie spoleczenstwo w pore powiedzialo NIE!
    Co do PO nie mam zludzen ze dokonaja cudu - cuda poprostu nie istnieja.
    Ale za nie madre uwazam rozliczanie ich juz teraz za wyniki rzadow ktore zaczna sprawowac od 5 listopada.

  10. #720
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem PO, ale jak widze takich oszołomów ziejących nienawiścią z PISu jak Kurski, Brudziński, Dudziński, Szczygło i wiele by jeszcze wymieniał, to uważam, że bardzo dobrze się stało, że PO wygrała wybory.
    Prawica po 89r zawsze charakteryzowała się prostactwem i ciągłą walką z układem, frontem czy jakby to jeszcze nazwać. Oni są niebezpieczni, nie nadają się do rządzenia krajem. Najlepiej chcieliby zaprowadzić rządy autorytarne, a w dupie mają rozwój i gospodarke.
    PISOFF