Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Dawkar uwierz mi, że się nie zadręczam. Zwykle na koniec dnia sprawdzam poprawność swoich zagrań i akurat w tym przypadku zdziwiła mnie różnica w sile ręki mojej i przeciwnika. Tak dla ciekawostek wrzuciłem tu rozdanie.
    Btw zadręcza mnie tylko davebreal z ps, ale o potyczkach z nim to mógłbym tylko w gorzkich żalach wspominać.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Miałem wrażenie że się zastanawiałeś czy można tu podjąć inną decyzje, a takie rozważania mnie dopadają tylko jak się zadręczam
    A to rozdanie nie jest z ongame? bo jakoś nicki graczy są dla mnie dziwnie znajome
    p.s.
    Alutek, twój pierwszy post w dziale Omaha? Cieszę się że wreszcie ktoś włączył się do merytorycznej dyskusji na temat najbardziej optymalnej lini gry dla konkretnej ręki!!!! Tylko nie kończ na pierwszym poście bo ten dział naprawdę ma się bardzo słabo!!!

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Może i dział ma się słabo, ale i tak jest to mój ulubiony dział na całym forum (mimo, że w Omahę nie grywam i nie mam o niej pojęcia). Dlaczego? Otóż, dyskusje są na naprawdę wysokim poziomie w porównaniu z resztą forum, gdzie rozdania próbują analizować goście, którzy nie mają o pokerze zielonego pojęcia. Nie ma tu żadnych wyzwisk, zakładający tematy podają wszelkie ważne info dot. poszczególnych rozdań, a każda odpowiedź/decyzja wypowiadających się poparta jest szczegółowym wyjaśnieniem dlaczego akurat tak należy postąpić.
    Naprawdę miło się czyta. Pozdrawiam wszystkich "Omahowców" i zachęcam do dalszych dyskusji. A może dzięki wam i taki noob jak ja się czegoś o tej grze nauczy?