Strona 49 z 98 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 972
  1. #481
    Skontaktowalem sie z supportem expekta i dowiedzialem sie, ze freeroll sie nie odbyl, poniewaz nie bylo odpowiedniej liczby graczy. Dziwi mnie to, bo kiedy negocjowalismy warunki, nie bylo mowy o minimalnej liczbie uczestnikow.
    Ze swojej strony moge tylko przeprosic wszystkich prenumeratorow i obiecac, ze postaram sie wyjasnic, dlaczego turniej zostal odwolany.
    Ostatnio edytowane przez Card Player Polska ; 21-10-2007 o 02:24

  2. #482
    Z drugiej strony redakcja Card Playera moglaby przypomniec prenumeratorom mailowo o tym freerollu. Wtedy byloby ich wiecej pewnoscia

  3. #483
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    20
    Nie byłoby więcej graczy, ponieważ nie można było zarejestrować się do turnieju. Super promocja

  4. #484
    właśnie ... był restricted . Mam nadzieje , że dzisiejszy będzie powiększony o te 250$ .
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 22-10-2007 o 14:23 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #485
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Grudziądz
    Posty
    16
    Ja spróbowałem zarejestrować się do dzisiejszego i napisało że muszę mieć IP z Polski...

  6. #486
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no może i powinien tylko póki co do tego też się nie da zarejestrować

    no i ten mail przypominalny też mimo wszystko mógłby być nawet nie musiałby być od cpp tylko w umowie zawrzeć, żeby expekt wysłał tym którym ma zapisanych...

  7. #487
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Ja takze probowalem sie zapisac do tego turnieju na expekcie. Wyskoczyl mi komunikat, ze mam IP nie z tego kraju co trzeba. ?!

  8. #488
    "This tournament is country restricted and is only open to customers with an IP address in that country"
    ten komunikat wyskakuje jednak wszystkim polakom probujacym sie zarejestrowac do tego reklamowanego w CardPlayerze freerollu. O co chodzi? CardPlayer i Expect chyba sie troszeczke nie dogadali...

  9. #489
    Rozumiem Wasze rozczarowanie i jest mi ogromnie przykro, ze freeroll został odwołany. Od wczoraj probujemy się dowiedzieć, dlaczego gracze nie mogą się zarejestrować do turnieju. Dzwoniłem do country managera expekta, ale nie odbiera telefonu. Operator live czata, któremu wyłuszczyłem problem, odpowiedział (za trzecim podejściem), że... nie może odpowiedzieć na czacie i mam napisać maila. Napisałem więc maila i czekam na odpowiedź.
    Mam nadzieję, że expekt stanie na wysokości zadania i zrekompensuje graczom brak freerolla. O wynikach będę Was informował.

  10. #490
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    LUDZISKA MOŻNA SIĘ REJESTROWAĆ DO TEGO DZISIEJSZEGO !!


    wbijać