Strona 11 z 67 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 667
  1. #101
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Angelus Zobacz posta
    Przyznaję rację A5 to potęga , dwa razy miałem i po przebitkach zrzuciłem przed flopem , raz wykrylo się A5.. , turn 5 , a raz flop AA.. po prostu załamka .. nio marea stary lisie gratulacje heh

    No bywa ze i poczatkujacy przyfarci Wy to jestescie wyjadacze ja o 23 to juz spogladalem po suficie myslac jaki kolor by tam pasowal. Ciaglosc w dostawaniu na zmiane 72 ,83, 104,etc sprawila ze pod koniec jak mialem Q10 to robilem all ina
    No ale mam nadzieje ze z czasem bede wytrwalszy i sie bede hamowal i spotkamy sie w stoliku finalowym

  2. #102
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez herek Zobacz posta
    najlepsza ręka to 66
    A z toba to ja juz nie gram

  3. #103
    O - widzę, że niektóre fiszunie się rozbestwiły na forum. Jak ja bym chciał dostać 3 razy asy pod rząd, ale Jacku jak zobaczył u mnie 89 - to mówił, że to asy - ale raz rzeczywiście dostałem - prawda Stanko?
    Ale chciałem zwrócić uwagę na świetne foldy Angelusa - po przebiciu zrzucał A5 przed flopem - z tej strony go nie znałem. Niestety nie wszyscy zrzucali... A 66 to już mnie prześladuje - niezależnie czy ja mam czy przeciwnik i bez znaczenia czy w Holdema czy w Omahę...
    A all in z Mareą - to jak 1 out po turnie... Trzeba chwytać za różaniec - to może chociaż jakiś podział się wyłoży...

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Mimo wszystko byłem blisko złamania Twoich asów:P Niestety A na turnie rozwiał nadzieje....

  5. #105
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Ja raz w maju w mtt na pokerstars też prawie złamałbym AA z QJ, zabrakło tylko jednego trefla !.

  6. #106
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Lukro Zobacz posta
    ...Jak ja bym chciał dostać 3 razy asy pod rząd, ale Jacku jak zobaczył u mnie 89 - to mówił, że to asy
    Ja tam wolę 89s od asów...

  7. #107
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ja tam wolę 89s od asów...

    a ja wole 72o bo dzieki temu moge wygrac pierogi

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Oj, przesadzacie z tymi pierogami. Jak człowiek może mieć jakieś ready, jak ze wszystkich stron są jakieś pierogowe boki...

  9. #109
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    To kiedy ten masters ? Ustalono coś we wtorek ?

  10. #110
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    We wtorek nikt z graczy zakwalifikowanych do Turnieju Mistrzow nie wspomnial slowem o nim podczas rozmow ze mna - wniosek z tego taki ze chyba wszystkim pasuje termin listopadowy.