Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 5 Card Draw

  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Gralem troszke w 7stud'a ale tylko microlimity (0.5/1 na Party) i tylko w ramach "poklikania". Chetnie pogralbym w pot-limita na wieksze stawki gdybym tylko gdzies znalazl.

    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310

    Info dla "pięciokartowców": pokerroom.com niedawno uruchomił 5-card draw zarówno fixed jak i pot limit począwszy od stawek 1/2$.

    Ja ostatnio spróbowałem swych sił w 5 card stud NL i PL na bet365, nawet z sukcesem, choć to pewnie tylko szczęście początkującego. : ) Całkiem zabawna odmiana pokerka : )

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Ja od 3 miesiecy gram w 7 card. Zaczynalem od 25/50 teraz tylko 1/2 , 2/4 lub 3/6

    oczywiscie mialem na mysli 0.25/0.50

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Moim zdaniem 5 card draw nadaje sie tylko do opcji fixed limit. W tej odmianie nie ma czegos takiego jak flop turn i river i sa tylko 2 rundy licytacji wiec "czytanie" przeciwnikow jest duzo trudniejsze - szczegolnie online.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Mi tam jakoś Stud wogule nie podchodzi, a szczególnie już 7 kartowy, co to za przyjemność gry jak połowa talii leży na stole odkryta

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    zdzisio : ty jakis spieg jestes czy kto :lol: ? Powinienes sam zaczac grac a nie looknac na wszystkich pokerroomach polakow jak graja , tutauj kgoos , tam innego , niskie wysokie limity , daj spokoj i zajmij sie wreszcie pokerem , bo widze juz ktoregos z kolei posta jak mowisz o obserwowaniu kogos z Polakow na tym czy innym stole 8)

    Good Luck

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    może pisze kroniki :shock: