Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: uwaga

  1. #1
    expekt poker to zlodziejska firma zdecydowane nie na gre w tym buku jak czlowiekowi karta dopisze to zaraz jest oskarzony o oszustwo mniejsza z tym po krotce opisze,wplacam 50 zl na ta zlodziejska firme po paru dniach mam jakies 2.500 zl zlecam wyplate 1.200 i na nastepny dzien dzieje sie cos niemozliwego nie wiem czy mam sie smiac czy plakac ja gram tylko heads up-y i nagle na 25 gier mam max 2 wygrane ludzie poprostu szoku termicznego dostalem karty skladalo poprostu niesamowicie jak ja mialem kolor asowy gosc nagle wyciaga fulla trzy razy pod rzad gram na rece ak oczywiscie all in gosc k3 i jak to bywa w ostatniej karcie 3 tak mialem trzy gry pod kolej naprawde nie sciemniam i niech nikt nie mowi ze nie ma walkow w pokerze,mysle sobie ze firma expekt jakiegos malego wirusiaka na moje konto nalozyla postanawiam nie grac w pokera stawiam za ostatnie 600 zl przegrywam no coz to sie zdaza ale mysle sobie ze 1200 to itak niezly rezultat a tu nagle konto zablokowane po tygodni zmagan dotaje odpowiedz ze konto definitywnie zamkniete a srodki skonfiskowane -zlodzieje,expekt poker to jeden wielki przekret jeszcze raz to powiem 25 gier max 2 wygrane szook,pozdrawiam i odradzam gry u zlodzieji

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    To ze na 25 gier wygrales 2 nie jest dziwne!!! Bo jesli z 50zl zrobiles w kilka dni 2500zl, a juz wogole jesli grales tylko HU to oznacza ze przez te kilka dni sam musiales miec niezlego farta!!! W necie tak czesto jest ze jakis czas Ci wszystko wchodzi a potem masz serie bad beatow Ale dlaczego nie mogles wyplacic 1200zl??? Chyba musieli Ci podac jakis powod wiec zastanawiam sie czemu nic na ten temat nie napisales...

  3. #3
    no niby ktos ze mna celowo kase przegrywal,dla mnie to jest bardzo dziwne w pokera grac umie i nie dziwilbym sie jak bym na te 25 przegral 18 ale nie 23,pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    wwa
    Posty
    50
    buk nie musi podawać powodu, może zamknąć konto ot tak, jest o tym w umowie

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Idź się pożalić dziewczynie , a nie spamujesz forum w jakże adekwatnym miejscu

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Jesli grasz tylko HU i z ledwo ponad 15$ zrobiles w pare dni prawie 1000$ to rzeczywiscie podejrzane!!! A ja pytanie mam tylko jedno: czy grales caly czas z ta sama osoba???? Albo przynajmniej wiekszosc z ta sama?

  7. #7
    polowe pieniedzy mialem od tej samej ale chyba po to sie gra zeby wygrac

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Jasne ze tak...kolega nie mogl wyplacic to przegral z toba i tak sobie obmysliliscie chytry plan wyjebania expekta na sianko spoko plan musisz tylko pamietac ze swiat nie sklada sie z ciebie i samych idiotów...

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    hehehe , cos mi sie wydaje ze juz wszystko wylasniles wszystkim zainteresowanym... na koniec tylko napisz jaki miales bilans z tym kims HU? 50 do 0 ???I czy grales pierwszego za 10 , potem za 20 itd?

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wałbrzych
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez expekt zlodzieje Zobacz posta
    polowe pieniedzy mialem od tej samej ale chyba po to sie gra zeby wygrac
    zaczynajac z okolo 15$ zarabiasz od jednego kolesia okolo 500$ w kilka dni i twierdzisz ze to Twoje super umiejetnosci, pozniej przypuszczam ze dla niepoznaki rozgrywasz kilka rozdan z innymi graczmi i znow dzieki Twoim umiejetnoscia wtapiasz polowe bankrolu lol - wybacz ale wstydzil bys sie przy takim przekrecie nazywac kogos zlodziejem

    Przyznaj sie do wlasnego bledu a nie obrzucasz blotem innych

    pozdrawiam