Strona 9 z 94 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 933
  1. #81
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    A ja mam 2 piny, a karty żadnej Jak ktoś chce to mogę jeden PIN odstąpić :P

  2. #82
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    a ja sie musze pochwalic ze juz dostalem karte :]jest niebieska i dosyc ladna a jutro bede testowal który pina pasuje :P

  3. #83
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    wie ktos moze jak jest z kasa na tej karcie, mozna trzymac bez ograniczenia czasowego???? czy przepada po jakims czasie??? tak jak bylo na starej karcie

  4. #84
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Ślunsk
    Posty
    74
    Witajcie,

    Chce zamówić kartę ale do tego potrzeba weryfikacji konta bankowego. Na mikorprzelew czekam juz 2 miesiące. Dwa razy interweniowałem w Neteller i trwierdzą, że przelew wysłali już dwukrotnie. Pieniądze mają przyjść na konto w mBanku. Kiedy dzwoniłem do mBanku konsultantka powiedziała mi że taką drobną kwotę mogą w całości "pożreć" banki pośredniczące i nic na konto nie dochodzi.
    Miał ktoś z Was taką sytuację?
    Dotarł do kogoś mikroprzelew na konto w mbanku?
    Z góry dzięki, Marcin.

  5. #85
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    pewnie podales cos zle numer konta albo ten kod swift .

    Ja dwa razy weryfikowalem konto dwa razy dostalem po kilku dniach mikro przelew na konto w mbanku

  6. #86
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Mam trzy piny, ale nie dostalem jeszcze karty

    btw. czy 'personalizacja' karty na first-pay.com polega tylko na wpisaniu numeru naszej karty i podaniu ktoregos z dostepnych pinow ? czy to jakas wieksza sztuczka

  7. #87
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    czy ktos juz wyplacal? jak wrazenia?

  8. #88
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez maryjanek Zobacz posta
    Witajcie,

    Chce zamówić kartę ale do tego potrzeba weryfikacji konta bankowego. Na mikorprzelew czekam juz 2 miesiące. Dwa razy interweniowałem w Neteller i trwierdzą, że przelew wysłali już dwukrotnie. Pieniądze mają przyjść na konto w mBanku. Kiedy dzwoniłem do mBanku konsultantka powiedziała mi że taką drobną kwotę mogą w całości "pożreć" banki pośredniczące i nic na konto nie dochodzi.
    Miał ktoś z Was taką sytuację?
    Dotarł do kogoś mikroprzelew na konto w mbanku?
    Z góry dzięki, Marcin.
    mam identyczną sytuację. Na przelew czekam ponad miesiąc i tak samo: podobno było przelane 2 razy, ale żadna kwota nie dotarła. tak więc z weryfikacji nici i z karty nici. \
    Pomyłka w numerach raczej niemożliwa, chyba że Windows robi psikusa zmieniając zawartość schowka podczas działania Ctrl+C i Ctrl+V.
    a może problem jest po stronie Bank?

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    ja robilem do mbanku i inteligo i tez nigdy nie doszly (mimo iz robilem ten sam przelew z moneybookers i bylo ok)

  10. #90
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Redds nie ma żadnej sztuczki wpisujesz numer karty i któryś z pinów jakei dostałeś :P i gotowe.
    Wojtas polak z tego co czytałem na tej stronie first coś tam to nie ma ograniczenia czasowego na przechowywanie kasy
    o i jeszcze mam pytanie czy to prawda że ta karta ma ograniczenie 1000 $ na raz?? bo cos takego wyczytałem ale nie wiem gdzie ??
    Ostatnio edytowane przez jaddi ; 19-09-2007 o 10:39