Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Do oceny

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    To rozdanie to easy fold imo. Wiadomo ze jego allin irracjonalny, moze to byc po prostu nawalony koles. Ale nie mozesz w takich sytuacjach stawiac calego swojego stacka przy tak niskich blindach!

    Ba, nawet jakby niechcacy pokazal mi ze ma 44 to i tak bym zrzucil AQ! coinfipy allin preflop to nie jest dobry pomysl we wczesnej fazie turnieju.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    wg mnie za duzy bet preflop. skoro jest rto poerwsza reka to blindy sa pewnie 10-20 a ty betujesz z UTG 8BB?!?!?!?
    Ale jak juz znalazles sie w tej sytuacji to easy fold jak dla mnie... wariant optymistyczny jak juz ktos wspomnial to pp nizsze niz q, ale bardziej prawdopodobne jest qq+
    8xBB na UTG i w dodatku w pierwszym rozdaniu - to duża przesada. No, może z 72o, tak dla poprawy humoru na początek
    Zasadniczo - sam się ustawiłeś w tym kanale. Przebicie, powiedzmy, 3xBB (do 60) raczej nie spotka się z odpowiedzią all-in - i będziesz miał szansę na podjęcie normalnej decyzji, a nie na takie losowanie.

    A co do decyzji - FOLD, oczywiście. I zaczynamy się agresorowi troszkę przyglądać...