Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ja zagrałbym check na turnie i call bet 2/3 pota na river (którego pewnie by zagrał).
    Ch/r po agresji na flopie to nie są żarty - fold.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Dzięki za wszystkie komentarze, spory materiał do analizy

    Co do rozdania, to jego C/R odebrałem mimo wszystko jako pewną słabość, z kilku powodów:
    - jak wspomniałem jest to tricky player i mój bet za 1/3 puli mógł odebrać jako ewidentną słabość: mam słabą rękę - betuję zatem, żeby sprawdzić w jakiej sytuacji się znajduję lub również po prostu blefuję i tanio staram się wygrać pota
    - przeciwnik raczej wiedział, że są małe szanse, iż mam AA,KK,QQ (nie raisowałem pf) dlatego szanse powodzenia C/R bluff wzrastają
    - C/R jest to jedno z największych dział w pokerowym arsenale, dlatego byłem podejrzliwy, czy on aby na pewno chce w tak oczywisty sposób pokazać, że ma swojego wysokiego fulla

    Anyway, wszedłem all-in, a przeciwnik spasował.

    pozdr

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    a co to znaczy squezować?

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Proszę, specjalnie dla Ciebie znalazłem stosowny artykuł :
    http://www.vegaspoker247.com/poker/the-squeeze-play.php

  5. #15
    Jeśli sądziłeś że koles świruje to powinniście sobie sprawe wyjaśnic juz na flopie. Sprawdzenie podbicia bez agresji jest w moim przekonaniu zlym posunieciem skoro stawiasz go na bluff lub overcard to powinienes podbic przekonujac sie czy miales racje. Masz za slaba reke na slow-play lub dawanie darmowych kart przeciwnikowi. Jesli by Cie re-rasiowal no to prawie napewno jestes w placy. Sprawdzajac dajesz mu outy na zlapanie pary na overcard a jesli ma naprawde dobra reke to bardziej przywiazujesz sie do potu. Nastepna spada osemka. On podbija a Ty wchodzisz all-in, on fold. Super miales racje, ale czy ewentualna pomylka nie kosztowala by Cie za duzo??