Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta
    Wiedziałem że w tych pokerromach jest wszystko ustawione. Teraz się poślizgnęli na łatce i wyszło szydło z worka. I co? Strategia? Umiejętności? Pamiętacie jak wszyscy mądrzy reagowali na tzw "teorie spiskowe"? Pewnie wam w domu teraz miny rzedną. Ja już wszystko wypłaciłem z konta, nie będą ze mnie janka robili.
    Ps
    Jaja będą dopiero jak się wyda kto powymyślał te bzdury z Odsami, EV-srewo, Starszeństwem układów i innymi pierdołkami dającymi iluzoryczne poczucia ograniczonej przypadkowości tej wspaniałej gry. Jakiś dziad Burson owczarz w kapeluszu na wsi nie ma co robić z fartem to go przy stole trwoni, głupoty w książkach pisze, a ludzie myślą że jakiś strateg z niego wielki. Teraz to party może na tym serwerku symulator rzucania monetą postawić, będzie bardziej wiarygodny, i ludzie mniej czasu na głupwie stracą. Albo będziecie się po prostu zakładać przy stoliku o siano a ten co tam za krupiera robi będzie decydował kto wygrał a kto nie. Wiecie jak szybko gra poleci? Karty tylko przeszkadzają.
    LOL

    wróciłeś z jakieś imprezy jak to pisałes?

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    dzieki JimiVega, otworzyles mi oczy
    teraz juz wiem dlaczego wczoraj przegralem Aks vs 9T

    koncze z gra

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    z tego co slyszalem to party poker ma w terms and conditions napisane ze ma prawo monitorowac aplikacje uzywane przez swoich graczy. a taka funkcje wlasnie moze spelniac ten trojan. sluzyc to ma wykrywaniu zmowy pomiedzy graczami, wszelkich oszustw itp itd. wiec wydaje mi sie ze to falszywy alarm. poza tym juz kiedys na party takie rzeczy wykrywalo

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    24
    Cały ten temat nie miał na celu nawiązywania do spiskowej teorii dziejów jak to przedmówcy "delikatnie" zasugerowali, lecz zwrócenie uwagi na:

    1. fakt ściągania trojana w czasie aktualizacji oprogramowania

    oraz

    2. uzyskanie pomocy przy aktualizacji na moim kompie przy sygnalizowanych kłopotach/komunikatach

    Jeśli ktoś ma jakiś POWAŻNY pomysł to będę wdzięczny.

    Na razie wysłałem maila do PP z opisem mojego problemu.

    Jeśli nie otrzymam odpowiedzi do jutra to znaczy że popękali ze śmiechu czytając moje wypociny w języku angielskim.

    Mam jednak nadzieje że nikomu się nic nie stanie i jak dojdą do siebie to coś mi odpiszą

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    12
    U mnie tez avast wykrywa tego trojana przy próbie aktualizacji

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Skoro o Party Poker mowa to mam pytania. Mam na Party Poker konto play money i nie pokazuje mi sie nastepujaca informacja:
    - jaka jest minimalna kwota wyplaty z Party Poker do Netellera
    - ile jest czasu na wyrobienie bonusa na Party Poker

    Czy ktos z grajacych na Party Poker moglby mi udzielic tych informacji?

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    Skoro o Party Poker mowa to mam pytania. Mam na Party Poker konto play money i nie pokazuje mi sie nastepujaca informacja:
    - jaka jest minimalna kwota wyplaty z Party Poker do Netellera
    - ile jest czasu na wyrobienie bonusa na Party Poker

    Czy ktos z grajacych na Party Poker moglby mi udzielic tych informacji?
    Minimalna kwota wypłaty to 10$.
    Jak dostałem ostatnio ofertę na reloada to miałem tydzień na wyrobienie. Ale w przypadku bonusów startowych to pewnie jest więcej czasu.

    pozdr. kabo

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    na wyrobienie bonusa startowego masz co najmniej 30 dni - kiedyś było chyba dłużej, ale już nie bardzo pamiętam

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    24
    Dziękuję wszystkim za "pomoc", kolegom z offtopa również.

    Aktualnie problem zniknął, PartyPoker udostępnił już wersję aktualizacyjną bez trojanów itp.

    Wszystkie problemy znikneły

    Pozdrawiam
    Froger