Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Jak zwykle użyłeś przeciwko mnie Pokerstove'a pewnie, to nie fair, ja miałem zamiar wieczorem.

    edit: prawdę mówiąc nie doczytałem klauzuli o dominujących rękach, my fault.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 20-08-2007 o 16:43

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Rzeczywiście użyłem, tylko że to było dawno temu. I teraz po prostu pamiętam że jak się ma OESD+FD to trzeba nap..ać all-ina, ewentualnie go sprawdzać.

    Przypomniała mi się zagadka odnośnie rozgrywania draw-ów: http://forum.pokerzysta.pl/showpost....4&postcount=18

    jdx

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Dobrze, a co robicie jak Villian za każdym razem daje tylko call?

    Mam problem z takimi drawami przy tylko call przeciwnika po flopie. W puli 43,5 BB, nam zostało 79.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Fajne rozdania, same torpedy w sytuacji, np. gdzie masz AJs i walczysz przeciwko AK to masz 12outs, czyli masz praktycznie coin flip'a i robienie call'a w takich sytuacjach nigdy nie bedzie dużym błedem, ale jeśli chesz zwiększyć swoje EV to staraj się rozgrywać rozdanie tak, abyś to ty mógł zarzucić ten All-In na flop'ie a nie przeciwnik, wtedy będzięsz miał dodatkowe plusy ze wszystkich rozdań, w których wygonisz przeciwnika ...

    __
    TT

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Nawet jak ma AT to chyba masz 52% - ostatnio miałem podobne rozdanie: AcKc vs AJo na flopie: AsJcTc i jak sprawdzałem w pokerstove to miałem chyba 51,8%.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    a jak w sytuacji bez top pary? Czy to robi wielką różnicę?

    HERO dostaje
    Villian: bet 4BB, HERO call, wszyscy fold, HERO call w puli 9,5BB
    Flop:
    Villain bet 5BB, HERO raise 17BB, Villain allin, HERO?

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Nie, nie robi wielkiej różnicy, w tym rozdaniu call jest nieopłacalny tylko w przypadku gdyby trafił seta. Jeżeli jednak miałby np. dwa czerwone króle, to Ty jesteś faworytem !.

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    Nie, nie robi wielkiej różnicy, w tym rozdaniu call jest nieopłacalny tylko w przypadku gdyby trafił seta. Jeżeli jednak miałby np. dwa czerwone króle, to Ty jesteś faworytem !.
    jezeli ma AQ to chyba call tez nie jest oplacalny

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    nawet jak ma AQ call jest nadal opłacalny; jeżeli ma AQ to nasza szansa na zwycięstwo równa się ok. 43%; w puli mamy 121,5BB, a my musimy dołożyć 79BB -> pot oddsy 121,5-79, czyli ok. 1.5-1. To oznacza, że abyśmy byli na "0" musimy wygrać to rozdanie w 40%, a my je wygramy w 43%, czyli mamy doczynienia z ewidentnym EV+

    pozdr

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Dając all-in'a dochodzi nam jeszcze Fold Equity, więc EV wzrasta.