Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: FPP Store na PS

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    113
    Kiedys zamawialem czapki to doszly po 4 tygodniach w dobrym stanie, a przed wczoraj sobie zamowielm koszulke białą polo to ci powiem jak do mnie dojdzie jaka jest

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    Witam
    przeszukałem forum w celu znalezienia odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ale nic nie znalazłem. Natknąłem się na taki temat więc podpinam się pod niego
    Chodzi o to czy na ps gdy gram jakąs satelite za FPP i powiedzmy ze sa 4 wejściówki a za 5te miejsce jest sporo FPP. gdy będe 5ty to za te FPP mogę kupować rzeczy czy tylko za FPP zgromadzone za rake?

    z góry dzięki za info
    pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nie wiem dlaczego miałbyś nie móc, od tego FPP są.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez bachus Zobacz posta
    Witam
    przeszukałem forum w celu znalezienia odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ale nic nie znalazłem. Natknąłem się na taki temat więc podpinam się pod niego
    Chodzi o to czy na ps gdy gram jakąs satelite za FPP i powiedzmy ze sa 4 wejściówki a za 5te miejsce jest sporo FPP. gdy będe 5ty to za te FPP mogę kupować rzeczy czy tylko za FPP zgromadzone za rake?

    z góry dzięki za info
    pozdrawiam

    nawet gdy będziesz 4ty mozesz wyrejestrowac się z turnieju i kupic cos za to w fpps store

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    ok
    dzieki za pomoc

  6. #16
    nie chce zakladac nowego topicu, ale ogolnie w kazdym roomie gdzie jest sklepik przed odejsciem staram sie wziasc sobie koszulke
    no i wczoraj zawitalem do sklepu hollywood poker (ongame), najtansza koszulka 2750pkt
    co w przeliczeniu daje

    uwaga

    okolo 550$ rake.

    albo szukaja naiwnych albo to jakies koszulki z naturalnego jedwabiu :<

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Nie zapominaj tylko o drobym fakcie ze wyrabiajac 2750 punktow z samego bonusa masz miedzy 305 a 392 dolarow zwrotu (7 lub 9 points per dolar). Ja licze ze koszulka jest warta 27,50 poniewaz zazywczaj kupuje tickety turniejowe jednastodolarowy za 1100 lub 22 za 2200