Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Everest Poker — Hand Details
    Hand ID: 1953609122
    Table ID: -76443394
    Play Mode: Real Money
    Table Name: Dili-11
    Game Type: Hold'em
    Blinds: $0.50/$1.00
    Stakes: $1.00/$1.00
    Currency: USD
    Starting Date: 2007-08-18 GMT
    Starting Time: 11:33:39 GMT



    Seating Arrangement:

    philabdul is at seat 1 with $102.40.
    wanpi is at seat 2 with $102.00.
    capaldi is at seat 3 with $101.50.
    maybe33 is at seat 4 with $65.90.
    MackaMjolk is at seat 5 with $107.15.
    skyblues is at seat 6 with $123.50.

    Post Blinds:

    The button is at seat 6.
    philabdul posts the small blind of $0.50.
    wanpi posts the big blind of $1.00.

    Deal Pocket Cards:

    philabdul: -- --
    wanpi:
    capaldi: -- --
    maybe33: -- --
    MackaMjolk: -- --
    skyblues: -- --

    Pre-flop:
    capaldi raises $3.50.
    maybe33 folds.
    MackaMjolk folds.
    skyblues folds.
    philabdul folds.
    wanpi raises $10.00.
    capaldi calls $7.50.


    Flop ( ):
    wanpi raises $18.00.
    capaldi calls $18.00.


    Turn ( ):
    wanpi ?????

    jak zagrać to optymalnie?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    Walisz 2/3 pota. Prawdopodobnie koleś ma jakieś AJ i bedzie nadal sprawdzał.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A jak ma KK albo AA i tylko na to czeka? Nie ma optymalnego rozwiazania w tego typu sytuacjach. Zagrac nalezy to, co rozsadek i read w danym momencie nam podpowiadaja i ewentualnie potem miec pretensje samemu do siebie

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    35-40. Zagraj za tyle, aby potem miał dobre oddsy do sprawdzenia twojego all-in'a na riverze. Standardowo rozgrywasz to bet-bet-push.

  5. #5
    tradycyjnie Intelowiec szerzy czarne wizje i rozsiewa bad beaty . Gdyby mial KK lub tym bardziej AA to by Cie juz wciagnal pre-flop bo po tak wyraznym raise z twojej strony slow play jest mozliwy ale malo prawdopodobny. Mogl trafic JJ no to wtedy jestes w placy, lub po prostu nie wierzyc w twoje karty i sprawdzic pierwsza agresje. Jesli na drugiej z twojej strony (3/4 potu do pota) przebije Cie to wszystko sporwadza sie do read`a twojego przeciwnika. Czy bylby w stanie slow play`owac KK lub AA no i czy jest zdolny do wielkich blefu jaki niewatpliwie bylby tu potrzebny. Ogolnie twoja sytulacja nie jest zla, pewny bet

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    no tak bet-bet-push, żeby dać gościowi oddsy do callu allina na riverze. Z tym, że ciężko dawać oddsy gościowi, który najprawdopodobniej nie zna nawet takiego pojęcia jak odds.

    Obgryzając paznokcie i obawiając się KK AA i oczywiście JJ, pchałem żetony do końca, aby na koniec zobaczyć u przeciwnika 57o

    Pytanie, czy dało się tego jakoś uniknąć, na river spadła jakaś mało znacząca karta, więc byłem przekonany, że biją mnie tylko 3 ręce. Wiem, wiem, śmierdzi gorzkimi żalami, ale pytam poważnie:

    Czy w momencie gdy posiadasz overpare, oczywiście po ostrej akcji i selekcji PF i spada flop np. x22, x33 etcniasz etc., zwalję? Tzn. starasz się unikać gry o stacki?

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Nie.
    A z tymi oddsami, to nie musi on znać tego pojęcia. Wystarczy żeby pomyślał: "Włożyłem już 70 dolców, to te 30 muszę już dorzucić".

    Jeszcze jedna ważna sprawa - mocniejszy RR PF. Tak do 12-13 przynajmniej. Wydaje mi się, że to rozdanie można było rozegrać szybciej. 13 PF, 26 na flopie, all-in na turnie (61 w pulę 80).
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 18-08-2007 o 22:00

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    dokładnie to co napisał Kapol. Raise minimum 13, a nawet 15-16, zależy od image przeciwnika.

  9. #9
    Na taka sytulacje to nie ma niestety rady, koles z early position podbija ostro z 57off a potem sprawdza podbicie za 10. Na pocieszenie zostaje fakt ze w long runie nie wyjdzie mu to na zdrowie dodatkowo jeszcze z racji pozycji z jakiej takie numery uwskutecznia. Wszyscy mowia mocniejszy raise i nie sposob sie z tym nie zgodzic ale mam nadzieje ze wlasnie wobec takich maniakow jak ten pan. W normalnych warunkach jak ktos podbija z early dosc sporo to mocny rerasie z QQ sprawi ze zostaniemy wsadzeni all-in jesli ktos ma AA , KK lub ewentualnie AK (coin flip) a w innych sytulacjach zgarniemy jego bet co w sytulacji zagrozenia calego stacka nie jest chyba super biznesem. No takie moje doswiadczenia, moze ktos gra czesciej z kolesiami co podbijaja early z 57off to prosze o namiary na takie pokerroomy

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    wpadaj na ongame, nl100 5max. zdarza sie ze AA nie da rady 97o czy T4o