Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 117
  1. Witam,

    Informację o zmianie naliczania otrzymaliśmy od Bossmedia 7 Lipca, tego samego dnia napisałem o tym na forum oraz zmienione zostały informacje na stronie Celebpoker. 19 Lipca został także wysłany email do wszystkich graczy o zmianach (przez centrale)

    pozdarwiam

  2. #62
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    2
    to ladny numer, smiem twierdzic ze sporo poczatkujacych graczy zrezygnuje z oferty na kozysc innego pokerroomu. Te 20-30 dolcow z rakeback to zawsze byly jakies pieniadze.

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    jeżeli ktoś regularnie dostawał 30 $ z Rback to musiał mieć 90 $ zapłaconego rake.
    chyba jeszcze 10 dorobi.

    jeżeli ktoś chce dostawać rakeback, to na pewno to go nie zniechęci.

  4. Witam,

    Marcinoz, problem w tym że jest to odgórna decyzja Bossmedia i wprowadzona została we wszystkich poker roomach z sieci. Każdy poker room mógł jednak lekko zmodyfikować poziom od którego będzie zwracany rake. W Celebpoker jest to 100RC w i4poker 150RC, w innych nie wiem.

    pozdrawiam

    Darek

  5. #65
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Kłodzko
    Posty
    18
    No tak ale taka decyzja powinna być podana z conajmniej miesięcznym wyprzedzeniem. Czyli jesli zmieniacie rakeback w lipcu, to wysyłacie maila 30 czerwca, a nie 19 lipca.

    Swoją drogą kiedyś miałem tak na Sportingbet, kiedy to w połowie miesiąca okazało się że od tego właśnie miesiąca nie ma rakebacku. I też było tłumaczenie że to decyzja Boss Media. Proponuje zmienić nazwę z CelebPoker na BossMedia Poker...

    A za łamanie zasad życzę spadku zysków...i liczby początkujących graczy. Ja już wam dziękuję.

  6. #66
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Już tak nie dramatyzuj, początkujący mają teraz lepszą ofertą, codziennego freerolla tylko dla graczy celeba o $50 w którym gra mniej niż 70 początkujących osób.

    Jak ja zaczynałem od 0 to grałem jakieś eliminacje o 4 w nocy do tygodniowego freerolla z pulą $50 w którym grało jakoś 140-160 osób. Tam znaleźć się w kasie to było coś. Początkujący spokojnie mogą grać te freerolle zgarniając miesięcznie więcej niż potencjalne 20 dolców rakeback, więc tak nie płacz.

  7. Witam,

    Aktualnie dodam jeszcze do tego co napisał SirMario co tydzień 100€ tylko dla Polaków przy jedynie 50RH wymaganych, 500€ co tydzień przy 150RH...

    Aha, pula gwarantowana miesięcznie właśnie wzrosła do 2,6mln €

    pozdrawiam

  8. #68
    Witam

    Z tego co mozna wyczytac na stronie celebpoker, by otrzymac zwrot 30% nalezy wyrobic 100RC - pytanie dolarów czy euro??

  9. Witam

    100RC jak i wszystkie wymogi podawane gdziekolwiek dotyczą już €

    pozdrawiam

    Darek

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    5
    o ile dobrze rozumiem to musze miec co najmniej 30 euro
    tutaj:
    Rake za October €2.34

    kiedy rake za miesiac wynosi 2.34 to znaczy ze wyorbilem okolo 7 RC ? jezeli tak to czemu na stronie nie pisze ilosc wyrobionych RC tylko sam musze sie domyslac i liczyc ?

    Czy rake przechodzi na kolejne miesiace czy przepada jak sie nie osiagnie minimum, jezeli przepada to znaczy ze idzie to na konto celeb wiec nic nie zyskam jezeli zaczne grac np. 25 pazdziernika i niezdolam wyrobic 100 RC do 1 listopada. Z tego wynika ze nie warto zaczynac wyrabiac pod koniec miesiaca bo tylko strace. Napiszcie w PROMOCJI JASNO I CZYTELNIE NAJLEPIEJ NA REKLAMOWKACH PO INTERNECIE WYMOGI. Zobaczymy ile osob sie skusi na ta oferte
    Ostatnio edytowane przez lg1500 ; 25-10-2007 o 14:54