Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Issue number

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Witam!

    Mam pytanko , posiadam karte inteligo , dotychczas przy dokonywaniu jakichkolwiek tranzakcji proszono mnie o numer karty i cvv , dziś chciałem sie zapisac od bluesq.com , patrze i jest tam rubryczka na "Issue number" chciałbym sie zapytać czy wiecie może co to za numerek i czy wogule na takiej karcie jaka posiadam taki numerek istnieje?.
    Rubryczke zostawiłem pustą bo wydaje mis ie żę ten numer dotyczy jakis innych kart , ale pieniązków wpłacić nei moge . Proszę o pomoc.


    Pzdr.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    0800 121 121 - bezpłatna infolinia dla posiadaczy konta Inteligo
    (81) 53 56789 - połączenia z telefonów komórkowych ...
    I wszystko jasne )
    Pzdr.P.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    "Issue number"
    Dotyczy to kart wydanych w UK, więc to pole nalezy pozostawić puste.

    Ja kilka m-c temu wpłacałem do BlueSq karta Inteligo bez najmniejszych problemów, ale słyszałem że od jakiegoś czasu są z tym problemy.

    Może spróbuj inną kartą?

    Pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Też tam próbowałem coś wpłacić kartą Inteligo. najpierw chcieli skana karty i dowodu do weryfikacji tożsamości. Było to jakoś koło marca. Od tego czasu jak chce wplacic kase to mam "your account is undergoing verification, cos tam cos tam i bedzie w ciagu 24h dostepny". No niestety w anglii widac 24h trwaja baaardzo dlugo. Maile niestety nie pomogly i dalem sobie z nimi spokoj.


    Edyt: Hmmm, troche nie na temat mi sie napisalo, ale to tak jako ostrzezenie :P

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Ja mam właśnie dokładnie a sama informacje ... tez chybasobie dam spokoj , tylko że chciałem tam wpłacić pieniązki bo znalazłem ciekawą promocje , ale czekam juz 3 dni , wiec chyba jednak dam sobie z nimi spokoj.Dzieki za pomoc.

    Pzdr.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Z werfikacją konta u nich sa spore problemy ale w moim przypadku wynikało to z tego że moje maile ze skanami poprostu do niech nie docierały. Wystarczyło wrzucić plik .zip na serwer i podać im w mailu linka żeby sobie ściągneli bo w załązniku maila za nic nie chciało przejśc przez ich serwer poczty.

    Kiedy juz dostali papierki wszystko poszło szybko i sprawnie

    Pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Taa, tylko ja dostalem dwa maile ze wszystko juz jest ok i moge wplacac kase

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez Qter
    Taa, tylko ja dostalem dwa maile ze wszystko juz jest ok i moge wplacac kase
    Może wydajesz im sie jakiś podejrzany :P

    A tak na serio to nie rozumiem czemu narzekasz czy nawet ostrzegasz przed Bluse Sq, poza tymi problemami przy rejestracji i pierwszej wpłacie które ma chyba każdy to firma najwyżej klasy.

    ... ale każdy i tak swoje wie

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    No narzekam właśnie dlatego że słyszałem ze to dobra firma a tu takie kwiatki :/
    Tak poza tym mają straszną marżę na zakładach, kursy na handcapy w kosza było 1.80-1.80 chyba albo 1.83, gdzie w głupim expekcie sa nawet wyzsze, nie mowiac o betandwin czy pinnacle

    Ale i tak kazdy swoje wie

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez Qter
    No narzekam właśnie dlatego że słyszałem ze to dobra firma a tu takie kwiatki :/
    Tak poza tym mają straszną marżę na zakładach, kursy na handcapy w kosza było 1.80-1.80 chyba albo 1.83, gdzie w głupim expekcie sa nawet wyzsze, nie mowiac o betandwin czy pinnacle

    Ale i tak kazdy swoje wie
    Nie chcę wychodzić na ich adwokata ale wydaje mi się że obwinianie ich za jakieś problemy z rejestracją/depozytem które do końca nie wiadomo gdzie wynikły to nieporozumienie.

    Co do wysokości kursów to fakt, angielskie buki nie słyną z niskiej marży :P

    Pzdr