Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    18
    2 gosci na MP i MP+1 limpuja, ja podbijam 5*bb z AA (100bb stack), gosc na delarce call(100bb), pozostali fold. gosc, ktory mnie sprawdzil gral naprawde tight, w sumie z tego co gral mogl mnie sprawdzic z AA,KK,QQ,JJ,AK,AQ moze z TT.

    FLOP 8Qh4h ja bet 3/4 pota gosc call
    TURN 8Q4 Th ja check on bet w sumei nie pameitam ile ale chyba cos za polowe, dalem check bo balem sie tego QQ
    RIVER cos nie wazne ja check, on allin

    w sumie postawilem go, ze mial albo QQ albo KK (w rzeczywistosci mial co innego ale to nei wazne), w takim wypadku sprawdzenie jego allina jest EV+ ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    pf podbij do 6bb

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    18
    hmmm wlasnie nie chcialem zeby pokazac za bardzo sily swojej reki, nikt nie podbijal powyzej 5bb a jka nagle bym wyskoczyl z 6bb to by wszyscy foldneli a chcialem miec przynajmniej jednego co by mnei sprawdzil

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez ziomek66 Zobacz posta
    TURN 8Q4 Th ja check on bet w sumei nie pameitam ile ale chyba cos za polowe, dalem check bo balem sie tego QQ
    czemu Ci zmiekła rura na turnie? az tak bardzo mu wierzyłes w to QQ daj spokój bet na turnie, druga sprawa miales Ah?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    18
    Ah nie mialem,na turnie check bo chialem nie grac o staki, jka bym podbil to by mnie przebil no i juz tylko allin by zostalo, mialem nadzieje, ze na riverze mocno nie podbije, nie gral zbyt agresywnie.

    czyli podbic na turnie i na przebicie allin i bedize ok ?
    Ostatnio edytowane przez ziomek66 ; 13-07-2007 o 20:55

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    ja bym to rozegrał tak 5-7BB zaleznie od stoły preflop, flop zagrales dobrze 3/4pot turn to samo jesli zrobi re-raise to daje all in jak ma to QQ trudno traktuje jako podatek Sadze ze zrobiłby call jesli na river nie spada h to robie all in moze miec KK AQ i Cie sprawdzi Pamietaj image mu pomaga i on o tym dobrze wie
    moim zdaniem tylko kłopotów sobie narobiles tym checkiem na turnie Ja akurat chcialbym grac o całego stacka i do tego bym dążył (to nie zadna magia AA)tylko czułbym sie mocny (jak juz pisalem ma QQ trudno)patrze przez pryzmat NL15-NL25 a ty co grasz?
    ale jego all in smierdzi mi słaboscia

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    18
    w sumei zapomnailem o AQ lol, ale tez mi sie wydawalo,ze moze nie miec tego bo w sumie jezeli ja mam AA to prawdopodobienstwo, ze on ma Ax jest mniejsze, no ale mogl miec, allina zrobil by tylko z dobra reka, dzieki za komentarz Wrona
    aaaa no i mial 44 neizlego zonka mi zrobil, gral tak tight a tu nagle wyskoczyl z czyms takim, mixowac mu sie kurwa zachcialo...

    gram poki co na NL100 jak tak dalej pojdzie to NL50
    Ostatnio edytowane przez ziomek66 ; 15-07-2007 o 10:42