Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Wstyd

  1. #11
    dokladnie, mysle ze tylko kary finansowe sa w stanie cos zalatwic. do tych kretynow nic innego nie przemowi jak ostre ciecie po kieszeni. jako ze nie beda mieli z czego tego zaplacic to przyda sie kilkaset godzin prac spolecznych np przy budowie autostrad

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A wy dalej myślicie dokładnie tak jak nasza władza, każda przez ostatnie 30 lat! Żadne kary finansowe, żadne prace społeczne. Ludzie, do pierdla z takimi zwyrodnialcami! Jestem kibicem Legii od momentu gdy przestałem srać w pieluchy i po raz chyba dwudziesty muszę się tego faktu wstydzić, bo na przestrzeni tych kilkudziecięsiu lat kolejne pokolenia pierdolniętych demolują jakiś stadion. Dlaczego Angole tak dobrze poradzili sobie z tym problemem? Bo byli konkretni i ostrzy. Którego z naszych hooligans obchodzą obecne kary? 2 czy 4 tygodnie aresztu? Kpina! Na 2 lata do paki minimum! Zakazy stadionowe! Pełne pokrycie strat finansowych to powinna być tylko dokładka do głównych kar!

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wrzucic im po kilkaset tysiecy grzywny, niech odrabiaja w kamieniolomach, w pierdlu szkoda miejsca, niech sie wykaza swoja sila w lepszych do tego miejscach... miejsce tego typu debili powinno byc przy ciezkich robotach, tak zeby ich wykonczone mozgi nie byly w stanie tworzyc dodatkowych 'atrakcji'.
    swoja droga, na doskonale zabezpieczonym stadionie narodowym danii, w meczu ze szwecja, wbiega na boisko nachlany dunczyk, ktory chce zrobic 'zamach' na sedziego i jedyna kara jest to ze dania rozegra mecz 140km od kopenhagi... co prawda koles dostal kilka milionow euro grzywny i sie nie wyplaci do konca swiata, ale mam jednak wrazenie ze polska znow zostala potraktowana inaczej niz kraje wyzej rozwiniete. kiedys wisle wykluczyli na pare lat z pucharow za to ze ktos czyms rzucil w sedziego, a juz za takie samo przewinienie mediolanski inter musial rozegrac pare spotkan bez publicznosci... dziwna polityka.

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Kaska rządzi, kaska...