Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    po 1 primo nie napisałem ze słabo gra tylko, że sie tam nie popisał, po 2 primo ogladąłem każdy odcinek przynajmniej 3 razy i nie zmieniłem zdania, moim zdaniem grał tam żenująco.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez Domasz Zobacz posta
    po 1 primo nie napisałem ze słabo gra tylko, że sie tam nie popisał, po 2 primo ogladąłem każdy odcinek przynajmniej 3 razy i nie zmieniłem zdania, moim zdaniem grał tam żenująco.
    Hahaha
    Wybacz ale teraz to ty się popisałeś konsekwencją w wypowiedzi
    Pozdro

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    W HSP najlepiej grał IMO Antonio Esfandiari i to w każdym sezonie.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    Cytat Zamieszczone przez myshek Zobacz posta
    Wasicka też, zaczął niemrawo, ale to wszystko miało swój cel. A Greenstein już tyle "roztrwonił" na cele charytatywne, że głowa boli i jak można mówić, że on słabo gra?
    sugerujesz że wydał tyle że niemiał na całego buy-ina :P?
    dziwi mnie gra bardzo dobrego gracza jak Greenstei w cash game na short staku...

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    może nie wziął drobnych.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez ali4321 Zobacz posta
    W HSP najlepiej grał IMO Antonio Esfandiari i to w każdym sezonie.
    Zgadzam sie, podejmowal praktycznie same dobre decyzje.
    Co do Wasicki to znam go tylko z HSP i az dziw mnie bierze ze on jest w jakims rankingu. Widzialem u niego akcje limpowanie JJ z MP zeby pozniej sfoldowac przy pierwszym becie na niekorzystnym flopie ...

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Czytalem gdzies jak Greenstein tlumaczyl granie shortstackiem na HSP. Mowil ze gra byla taka loose, bardzo duza ilosc 3betow przed flopem, straddle itd, dzieki czemu (jego zdaniem) najbardziej +EV bylo shortstackowanie bo gdy mial cos dobrego to zanim doszla do niego akcja to w puli juz czesto bylo sporo pieniedzy.