Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    3
    Mieszkam razem z kumplem i niestety mamy tylko jednego kompa. Ja zarejestrowalem sie na CDpoker, Titanpoker, OceanPoker, GTpoker na moje dane a on mi robi awanture ze on sie nie moze zarejestrowac. Trudno grac na wspolnej kasie. Mam do was wielka prosbe co mam zrobic aby mozna grac na jednym kompie i zalozyc jeszcze konto dla mojego kumpla. Te softy jakos to zapamietuja. Probowalismy skasowac softa i cookies ale nic nie dawalo. Prosze o pomoc. Te jego komentarze mnie juz wkurzaja. email szul789@tlen.pl
    Prosze napisac na forum lub email

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wyprowadz sieod kumpla

    nie ma takiej mozliwosci bo po to jest takie zabezpiecznie by nie bylo roznego rodzaju machlojek

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Piszesz bzdury Sebkrol

    Trzeba pisac do supportow poszczegolnych pokerromow.

    Mialem ten sam problem z moja Sylwia.

    Kilka e-maili z supportami POMOGLO.

    Probowac

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    3
    Widus mam prosbe napisalbys mi jak to zrobic. Ja juz kilka razy gadalem z support ale mi pisali ze konto na kompa

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Widus po chuj bylo by takie ograniczenie skoro po wyslaniu kilku maili by sie dalo zalatwci sprawe i juz mozna miec kilka kont <lol>

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    1. nie przeklinaj jak ze mna chcesz popisac

    2. po to zeby cwaniaczki na calym swiecie nie zakladali po 5 kont (na cala rodzine) i garnely bonusy

    3. w pokerroomach tez sa ludzie, ktorzy potrafia rozpatrzyc sensowne e-maile

    4. jesli napiszesz do nich cos w stylu "wy chuje ja chce drugie konto..." to NIC nie zalatwisz

    5. twierdze, ze jak ktos potrafi byc dyplomata to LATWIEJ MU SIE ZYJE

    6. kolega, ktory pytal mnie o to jak ma to zrobic, dostal PW z moimi wskazowkami

    7. nie opisalem tego w watku, zeby nie dawac NIEPOWOLANYM narzedzi do dzialania

    8. wyluzuj Sebkrol

    9. spokojnej niedzieli i udanych wakacji

    10. BYE
    Ostatnio edytowane przez Widus ; 08-07-2007 o 03:43

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Zapewne nie czytales tekstu z ponizszego linku, kolego Sebkrol.

    Wskaz w nim zapis, ze wolno miec tylko jedno konto na pojedynczym adresie IP.

    http://www.titanpoker.com/termsofuse.html
    Ostatnio edytowane przez Widus ; 08-07-2007 o 01:39

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez szul789 Zobacz posta
    Mieszkam razem z kumplem i niestety mamy tylko jednego kompa. Ja zarejestrowalem sie na CDpoker, Titanpoker, OceanPoker, GTpoker na moje dane a on mi robi awanture ze on sie nie moze zarejestrowac.
    podobno po ostrej kłótni jest dobry seks

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    podobno po ostrej kłótni jest dobry seks

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    heheheh...