Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Film o Hitmanie

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Tu jest zwiastun:
    http://www.youtube.com/watch?v=x5P_84O5WO8&feature=dir

    Hitman jest moim wielkim fanem :P
    Kocham wszystkie części tej zajebistycznej serii z agentem 47, na co wzkazuje mój nick , a już najbardziej Hitman:Contracts. Film będzie pod koniec roku, ale już widać, że zjebali sprawę. Zamiast wziąć Jasona Stathama("Transporter") albo kogoś bardziej konkretnego, zatrudnili jakiegoś chudego, młodego chłopaczka. Nawet nie zrobili mu całkiem łysej głowy jak Hitmanowi

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    dokladnie, takiej cioty to bym nie zatrudnil na kaczki ;/

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Hitman jest moim wielkim fanem :P
    pozazdrościć.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    "Hitman" to WIELKA gra ... niestety w dzisiejszych czasach mamy zbyt dużo ekranizacji gier jak i komiksów, co kończy sie prawie zawsze klęską i reżysera (który nie ma zbyt bogatej filmografii w tym przypadku), i producenta.

    ... no, ale cóż trzeba poczekać i przekonać sie 2007-10-11.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    Jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem i jeden z najgorzej zapowiadających się filmów za dużo akcji, za młody aktor (lepszy już byłby chyba Jason Statham znany chociażby z Transportera) i brak jakiegololwiek klimatu w trailerze (łącznie z muzyką), który ma być w końcu reklamą filmu.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Czy ja wiem czy Statham, by się nadawał. Jakoś nie potrafię sobie zwizualizować jak, by wyglądał gładziutko ogolony Szukam pani z takim głosem, która na ślubie będzie śpiewać Ave maria w wykonaniu z Hitmana