Strona 14 z 92 PierwszyPierwszy ... 412131415162464 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 920
  1. #131
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja tam dobrze spałem Właśnie wstałem i do dziś nie wierzę w to co się wczoraj działo. A rozdanie z Ownerkiem i Pingpongiem analizowałem jeszcze w domu - że ja to wygrałem przy takiej ilości outów dla nich to szok!! Zresztą rozdanie z Tobą Doti też należało do tych ciekawszych
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 22-06-2007 o 14:53

  2. #132
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    No ja wlasnie sie obudzilem , oczywiscie za pomocą budzika bo tak to bym kimał jeszcze pare dni. Ide pod prysznic ( bo z jednego dnia w tygodniu kiedy sie myje trafilo na dzisiaj ) i jade zabrać pingpongom pare zeta

  3. #133
    Czy ktoś mógłby napisać w jakiej formie rozgrywany jest dziś w hiltonie turniej "new players". Jaki jest bi, jakie gry, rebuyowy czy freez ?. Dzięki z góry, pozdrawiam.

  4. #134
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Czy w najblizszy czwartek bedzie grany 100+10 Freezeout (NL Holdem) jak to mialo miejsce tydzien temu, czy byla to jednorazowa zmiana?

  5. #135
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez *CoverMe* Zobacz posta
    Czy ktoś mógłby napisać w jakiej formie rozgrywany jest dziś w hiltonie turniej "new players". Jaki jest bi, jakie gry, rebuyowy czy freez ?. Dzięki z góry, pozdrawiam.
    Witam, na pierwszej stronie tematu napisano:
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    [FONT=Tahoma]Dealer`s Choice (No Limit Texas Holdem, Pot Limit Omaha, Crazy Pineapple, 7 card stud)
    50+5 PLN, rebuy 10 PLN
    dozwolone 4 rebuye przez pierwsze 60 minut, brak add-on.
    Rebuya można zrobić w dowolnym momencie gry, nawet jak się ma więcej żetonów niż ilość startowa. Na przykład można zrobić od razu 4 rebuye przed rozpoczęciem turnieju
    Startowa ilość żetonów: 1000
    Wartość rebuya: 500
    Początkowy poziom blindów: 10/20
    Czas trwania jednego poziomu: 30 minut
    a, i jest jeszcze holdem dwa flopy pot limit.
    pozdrawiam

  6. #136
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    tu tez wrzuce link do rozdania z dzisiejszego turnieju
    jak ja Kocham takie akcje
    http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...782#post105782

  7. #137
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    polecam turnieje w hiltonie, fajne deep turnieje
    przynajmniej sobotni

  8. #138
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Szalu Zobacz posta
    Czy w najblizszy czwartek bedzie grany 100+10 Freezeout (NL Holdem) jak to mialo miejsce tydzien temu, czy byla to jednorazowa zmiana?
    Na stronie kasyna na 28 czerwca jest zaplanowany standardowy turniej z rozpiski, więc wstępnie można założyć że była to jednorazowa zmiana, ale oczywiście proponuję być czujnym

  9. #139
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    podobno ten wtorek sroda czwartek jakies wieksze turnieje..

  10. #140
    Przyjezdzaja goscinnie Litwini i maja byc 3 turniej nlhl freezout: jeden za 500zl i dwa za 2k zl. Chyba