Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Na bank bym zarobil, a tak musialem obejsc sie smakiem i skonczylem dobrze zapowiadajacego sie tura na 12 pozycji.
    No i przy takich blindach i flopie np. K94 dostajesz od BB front beta lub C/R all-in. Sądzisz że Twoje AA jest jeszcze dobre przeciwko jego 94?

    jdx

    EDIT: A tak poza tym to zarobiłeś 1.5BB. To bardzo dużo przy tak małym M.
    EDIT2: IMO to w zasadzie to powinieneś zagrać all-in a nie raise 3BB. Byłoby to IMO bardziej "naturalne" zagranie.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 08-06-2007 o 11:15

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Gereralnie w takich momentach jak czesto lataja alliny w pozniej fazie turnieju to jak juz nie bedzie olkow pf to na flopie jak ktos chwyci nawet najnizsza pare to idzie allina. Lapiac 2 pary lub seta zaczynaja sie slowplaye. Sam sie kiedys nadzialem na limpowane AA z utg. Zlapalem monster drawa i moj allin zostal sprawdzony przez AA i sie utrzymaly...

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    Zlapalem monster drawa i moj allin zostal sprawdzony przez AA i sie utrzymaly...
    Monster draw to jak dla mnie OESD+FD. Jeśli tak, to byłeś faworytem i nie ma się czym martwić.

    Z drugiej strony właśnie bardzo wielu ludzi w końcowej fazie turnieju limpuje AA z wczesnej pozycji i wg. mnie jest to wysłanie komunikatu do pozostałych graczy "halo, halo, na 80% mam na ręce AA/KK". IMO lamerskie, nienaturalne i niezrozumiałe zagranie przy małych M. Podobnie jak i miniraise. A jeśli gość tak grający ma dodatkowo image tight/conservative to taki limp jest po prostu żałosny. Równie dobrze mógłby pokazać wszystkim swoje karty.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Nie no bez przesady. Tylko miniraise jest takim komunikatem. Call moze byc ze srednia para lub wyzszymi SC.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Hmm, piszesz że grasz TAG. Czy podbicie do 6xBB z AJo to jest tight?
    A jak powinien zagrac? Fold?

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    Nie no bez przesady. Tylko miniraise jest takim komunikatem. Call moze byc ze srednia para lub wyzszymi SC.
    Nie jestem jakimś wymiataczem turniejowym, ale wydaje mi się że w końcówce turnieju żaden przyzwoity gracz nie zna takiego zagrania jak wchodzenie do puli callem gdy jest on first to act. Bez względu na to co ma na ręce.

    jdx

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta
    A jak powinien zagrac? Fold?
    Nie wypowiadam się na temat tego jak powinien zagrać, tylko czy raise do 6xBB PF z AJo jest zagraniem tight.

    Wg mojego fishowego pojęcia nie.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie wypowiadam się na temat tego jak powinien zagrać, tylko czy raise do 6xBB PF z AJo jest zagraniem tight.

    Wg mojego fishowego pojęcia nie.
    Pokrecilem pozycje, myslalem ze hero byl na lp gdzie raise bylby konieczny.
    Z BB check jest jak najbardziej rozsadnym zagraniem imo.