Zobacz wyniki ankiety: gdzie powinien odbyc sie kolejny turniej?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • pomorze

    4 23.53%
  • śląsk lub kraków

    10 58.82%
  • wawa

    2 11.76%
  • inne miasto

    1 5.88%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    :lol: Minimum 20 godzin non stop. Oczywiście z małymi przerwami. Od 2000 do 0400 to jest tylko 8 godz pfffff dla mieczakow.


    PS. Ah gdzie te czasy kiedy zaczynało się o 0900 a kończyło 2300 następnego dnia :cry: to były maratony.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    19
    No w takiej wersji jak przedstawiasz to owszem dla mięczaków, ale po całym dniu luĽnych rozgrywek, dyskusjach może jakimś grilu to nie jest to już dla mięczaków

    Pozdra.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    no panowie cisza zapadla polowa lipca za nami a data ani miejsce kolejnego pokerowego klinczu nie ustalona...
    czulem ze z tej chmury bedzie tylko mrzawka...
    pomorze nie rusza nic do przodu
    krakow i katowice ja kzwykle zwarci i gotowi do organizacji
    ktos z innych miast chetny na organizacje? moze kielce lub czestochowa...
    pozdro

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    19
    Witam wszystkich czytelników.

    No a może by znowu w Warszawie ??:>
    Jak by co to jestem w stanie to zorganizować w ciągu 1 dnia

    Pozdrawiam.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    warszawa jest ok ale 2 x pod rzad to troche nie wypada...
    katowice i krakow oczywiscie tez chetne...
    zastanowmy sie nad data...
    pozdro

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    19
    Siemka.

    Wiem, że to trochę dziwne ale wcześniej były głosy na forum aby turnieje odbywały się w Warszawie z powodu dobrego dojazdu. Ponadto warto by było ustabilizować miejsce turniejów a nie tak skakać po całej Polsce.

    Pozdra.

    :lol: :lol: :lol: :lol:

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mam nadzieje ze nie przemawia za toba fakt usytuowania turnieju w twoim miejscu zamieszkania....
    w takim razie zrobmy ankiete.... w ktorym miescie powinien odbyc sie kolejny turniej...

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Chociaz pewnie nie zagram, to jednak wydaje mi sie ze sa tylko dwie opcje, Krakow albo Warszawa, przy czym w przypadku tegho akurat turnieju sklanialbym sie za Krakowem, primo w Krakowie odbyl sie pierwszy turniej, wiec jubileuszowy tez wypadaloby tam zorganizowac, sekundo to super miasto i w wakacje duzo chetniej wybralbym sie tam niz do wawy , po trzecie dojazd jest duzo lepszy niz do innych miast, sam wiem jakie sa zazwyczaj problemy z powrotem ze slaska . Za Warszawa przemawia zdecydowanie dojazd ... i to chyba tyle, "scena" pokerowa w wawie mimo teoretycznie niezlego potencjalu na razie sie jeszcze nie rozwinela, wiec chyba jednak sklanialbym sie na Krakow, za co mnie pewnie warszawiacy po powrocie beda chcieli zlinczowac ;P

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Przychylam się tu do zdania Doliego, że Kraków ("super miasto" ) byłby niezłą opcją na zorganizowanie ładnego jubileuszowego turnieju. Nie dam jednak głowy, że uda się tu wyczaić odpowiedni lokal na tak zacną imprezę. Proponowałbym póki co poczekać jeszcze na wieści w sprawie turnieju nadmorskiego, a w międzyczasie postaram się wybadać jak wygląda sytuacja tu na miejscu. Jeśli chodzi o Warszawę zgadzam się, że miejsce na turnieje jest to prawie optymalne, ale osobiście wolałbym, żeby dwa turnieje pod rząd odbywały się w różnych miejscach.
    Tak czy siak, dobrze, że temat się reaktywował i mam nadzieję wkrótce do czegoś dojdziemy.

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Witam!
    To i ja zabiorę swój głos.
    Skoro to jubileuszowy turniej to dobrz ebyłoby go zrobić tam gdzie odbył się pierwszy czyli w Krakowie (jak to Doli zauważył), dobrze by było też gdyby frekwencja dopisała mimo wakacji, a z dotychczasowych turniji i widac ze ostatnio najwięcej się dzieje na południu, z tego chyba jasno wychodzi zę najlepiej byłoby w Krakowie.

    Pozostaje jednak pytanie: kiedy ?? w grę wchodzi jak zwykle sobota, bądĽ niedziela
    dla mnie odpada na miejscu pierwszy tydzień września (4,5)

    Soprano