Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    mozliwe, chociaz jakby gral 4-6 stolikow to by poszlo..
    na party napewno szybciej poleci.

    pzdr.

  2. #12
    dobra, w sprawie bonusu dzieki wielkie, zapewne skorzystam. Ale wlasnie, wyrobienie bonusa to kilka godzin/kilka sesji. A ja szukam tez pokerroomu zeby tam grac na stale, a jednoczesnie zeby z tego byly jakies dodatkowe profity (wlasnie z FPP itp). Bo perspektywa gry powiedzmy 2 godziny dzienie 4 stolikow przez 2 tygodnie, po to zeby zrobic FPP na wpisowe do freerola 200$ to troche lipa... naprawde zaden pokerroom nie promuje lojalnych graczy z NL10 przynajmniej na rowni z graczami wyzszych stawek?

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez mar_cinek Zobacz posta
    naprawde zaden pokerroom nie promuje lojalnych graczy z NL10 przynajmniej na rowni z graczami wyzszych stawek?
    Bylo by to co najmniej dziwne.

    Ja pamietam, ze grajac NL10 wyrabialem bonusa na Pacific Poker. Tam dodatkowa zaleta jest to, ze dostajesz kase odrazu przy wplacie. Oczywiscie musisz nazbierac punkty zeby wyplacic bonus.
    Ostatnio edytowane przez El Capitan ; 04-06-2007 o 18:35

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    graj ta mgdzie jest rakeback to chyba najprostsze, ja na nl10 place ok 10$ rake na 1k rozdan(sh), przy 30% zwrotu nie dostaniesz raczej podobnych warunkow przy bonusach, moze bonus powitalny w towergaming 5x daje lepiej ale juz nastepne 7x lub wiecej sa raczej porownywalne z tym ze na ongame na nl10 pobieraja jakis dziwnie duzy rake.