Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Trips+TK

  1. #61
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie wiem jak jest na PS ale na Ongame to ludzie na NL600 czy nawet na NL1000 potrafią na takim stole po takiej akcji mieć zupełnie cokolwiek od niskiej parki do A2 np albo K7 i mieć radochę z dwóch parek...

    Więc pewnie masz racje i zrobiłeś zajebistego folda pod tych przeciwników.

    Ale na Ongame to właśnie raz na 100 razy zobaczysz lepszą rękę na takim flopie a nie odwrotnie jak napisałeś.

    Inna sprawa, że dochodzą potem debilom te ich 3 outsy ale to już inna historia

    Na moim roomie między NL200 a NL600 przy tej akcji easy allin i moge się założyć, że jest to ++++++++EV

    PS - i nie mówie o shortach. mam rozdania gdzie gość z TT pakuje 250BB preflop na allina vs AA albo na stole AKx z 99 pakuje na moje pushowanie 200BB na NL400

    Pzdr

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez player Zobacz posta
    Moim zdaniem wcale nie rzadko obaj mają AQ, AJ, albo gorzej. Solidny jak solidny, ale AQ lub AJ to rzadko kto tu zrzuci, więc IMO to jest call.
    LOL zapomniałem, że w talii sa tylko 4 asy.

    Chodzi o to, że żaden z nich nie odpuści tu asa, a jeden pewnie nie odpuści parki w imię zasady - dwa asy na stole = mniejsze prawdopodobieństwo, że mają asa = idę all-in.

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Edit: Kapol rozumiem tego folda i sam robiłem podobne, ale z mojego doświadczenia to jest call na tych stawkach o ile nie jesteś bardzo przekonany o stylu gry pozostałych graczy (właśnie po sprawdzeniu w tym rozdaniu możesz mieć do nich większy respekt). Zgadzam się, że nie można ślepo sprawdzać z założeniem, że zawsze jestem do przodu, ale ja tu daję call zawsze. Może to jest różnica między dobrymi (średnimi) graczami a bardzo dobrymi.

  4. #64
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    panie alchemiku ile juz rozegrsles rozdan na NL1000??, bo w kazdym swoim ostatnim poscie opowiadasz o doswiasdczeniach z tycvh stawek lub z NL600, bez urazy

  5. #65
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Poczytaj inne posty to sie dowiesz, nie sadze, zeby mial ochote sie powtarzac za kazdym razem... kiedy zawsze znajdzie sie jakis niedowiarek.

    Pozdr
    Reb

  6. #66
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ale nie musi mi niczego udowadniac, znamy sie z alchemikiem mamy kontakt na gg, chcialem sie doweidziec jak duzo ma doswiadczen z tymi stawkami, bo porownuje je wrecz do NL200

  7. #67
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Ja sam słyszałem o pięciu rozdaniach, z czego jedno wygrał!!!!
    Więc o brak doświadczenia nie można go posądzać

  8. #68
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Krakers rozmawiaj ze mną na gg a nie na forum o takich rzeczach...

    Na NL1000 mam kilka tysięcy na NL600 kilkanaście

    ale nie ma to najmniejszego znaczenia.

    Nigdzie nie pisałem tego, żeby się przechwalać bo akurat dostaje tutaj w dupe ostatnio.

    Pisałęm o tym tylko po to, żeby pokazać, że tam też jest multum kretynów tak samo jak na NL100 czy NL200.

  9. #69
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    juz sobie to wyjasnilismy, faktycznie troche zbyt zgryzliwe bylo to pytanie...